ŞOK bayramda açık mı? ŞOK bayramda açık mı, kapalı mı? ŞOK bayramda saat kaçta açılacak, kaçta kapanacak?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 25, 2023 Yorum Yok

ŞOK zincir marketlerinden alışveriş yapmakta olan birçok kişi, ŞOK bayramda Aleni mı? Merak ediyor. Ramazan Bayramında alışveriş yapmak isteyen birçok vatandaş, ŞOK bayramda Aleni mı? Sorusuna internet üzerinde Karşılık aramakta. Olağan günlerde 09.00 açılış saati olarak belirtilmekte olan ŞOK marketlerinin, bayramda kaçta açılacağı da merak konusu. Pekala, ŞOK bayramda Aleni mı? ŞOK bayramda Aleni mı, kapalı mı? ŞOK bayramda saat kaçta açılacak, kaçta kapanacak?

ŞOK BAYRAMDA AÇIK MI?

Geçtiğimiz Yıl birçok zincir marketin bayramın birinci günü kapalı olması nedeniyle bu yılda ŞOK zincir marketlerinin kapalı olması öngörülmekte. Birçok kentte hizmet vermekte olan ŞOK mağazaları, Özel nedenler sebebiyle yer yer hizmet vermeye devam edebilmektedir.

ŞOK BAYRAM ÇALIŞMA SAATLERİ

Normal kurallarda aşağıdaki saatler ortasında hizmet vermekte olan ŞOK, Ramazan bayramı için şimdi bir bilgi yayınlamadı. Buna nazaran bayramın 2. ve 3. günü aşağıdaki saatler ortasında hizmet vermesi bekleniyor.

ŞOK marketler zinciri Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 09.00 – 21.00 saatleri ortasında hizmet vermektedir. diğer marketlerde olduğu üzere kimi bölgelerde 10.00 ile 22.00 saatleri ortasında hizmet vermektedir.

ŞOK çalışma saatleri, resmi tatil vb. Özel durumlarda değişiklik gösterebilmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir