BİM bayramda açık mı? BİM bayramda açık mı, kapalı mı? BİM bayramda saat kaçta açılacak, kaçta kapanacak?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 25, 2023 Yorum Yok

BİM zincir marketlerinden alışveriş yapmakta olan birçok kişi, BİM bayramda Aleni mı? Merak ediyor. Ramazan Bayramında alışveriş yapmak isteyen birçok vatandaş, BİM bayramda Aleni mı? Sorusuna internet üzerinde Cevap aramakta. Olağan günlerde 09.00 açılış saati olarak belirtilmekte olan BİM marketlerinin, bayramda kaçta açılacağı da merak konusu. Pekala, BİM bayramda Aleni mı? BİM bayramda Aleni mı, kapalı mı? BİM bayramda saat kaçta açılacak, kaçta kapanacak?

BİM BAYRAMDA AÇIK MI?

Geçtiğimiz Yıl birçok zincir marketin bayramın birinci günü kapalı olması nedeniyle bu yılda BİM zincir marketlerinin kapalı olması öngörülmekte. Birçok kentte hizmet vermekte olan BİM mağazaları, Özel nedenler sebebiyle yer yer hizmet vermeye devam edebilmektedir.

BİM BAYRAM ÇALIŞMA SAATLERİ

Normal kaidelerde aşağıdaki saatler ortasında hizmet vermekte olan BİM, Ramazan bayramı için şimdi bir bilgi yayınlamadı. Buna nazaran bayramın 2. ve 3. günü aşağıdaki saatler ortasında hizmet vermesi bekleniyor.

BİM çalışma saatleri, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere tıpkı çalışma saatleri geçerlidir. BİM marketleri her gün 09.00 – 21.00 saatleri ortasında hizmet vermektedir.

BİM çalışma saatleri, resmi tatil vb. Özel durumlarda değişiklik gösterebilmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir