POLİS DENETİMİ SIRASINDA OTOBÜSE BİNEN KÖPEK, YARIM SAAT RÖTAR YAPTIRDI

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 24, 2023 Yorum Yok

DÜZCE’de, polisin güvenlik kemeri kontrolü ve bilgilendirme yapmak için durdurduğu bir yolcu otobüsüne, esnaf tarafından beslenen köpek binip yolcu koltuğuna oturdu. Otobüs, yarım saatlik Çaba sonucu şirin köpeğin indirilmesiyle yoluna devam edebildi.

Düzce Vilayet güvenlik Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü grupları, Ramazan Bayramı tatili öncesinde kontrollerini artırdı. Takımlar, Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde tatil için yola çıkacak olan yolculara güvenlik kemeri uyarısı yaptı. Uygulama kapsamında durdurulan yolcu otobüslerindeki yolculara ve şoförlere güvenlik kemerinin kıymeti anlatılırken, çocuklara da armağanlar verildi.

KOLTUĞA OTURDU, BAŞINI CAMA YASLAYIP DIŞARIYI SEYRETTİ

Uygulamada bir otobüs, kontrol kapsamında durdurulduğu sırada, otogar civarında esnafın beslediği bir sokak köpeği Aleni olan kapıdan otobüse binip yolcu koltuğuna oturdu. Gruplar ve yolcular köpeği indirmek için Uğraş harcadı. Fakat köpek hırlayarak karşılık verdi ve yanına kimseyi yaklaştırmadı. Yolcu koltuğuna oturarak başını cama yaslayıp dışarıyı izleyen köpek, daha sonra otogarda çalışan bir vatandaşın uzattığı içinde kaşar olan bir sandviçi görünce otobüsten indi. Şirin köpeğin inadı sebebiyle Düzce-İstanbul seferini yapan otobüs yaklaşık yarım saat rötar yaptı. Köpeğin inmesiyle otobüs yoluna devam etti.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yeni

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir