Bilgisayarları hackleyen yaşlı adam, 47 kadının ilişkiye girdiği anları gizlice izleyip görüntüleri kaydetti

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 24, 2023 Yorum Yok

Evli ve üç çocuk babası 60 yaşındaki Christopher Taylor, 39 farklı ülkede 772 kişiyi, Özel hayatlarını izleyebilmek için farkında olmadan web kameralarının denetiminden vazgeçmeleri için onları kandırdı.

HER ANLARINI İZLEDİ

6 Yıl boyunca Özellikle bayanları Yemek yerken, ders çalışırken, kurbanların bilgisayar aygıtlarında Celse açmak için Üzücü gayeli yazılımı kullandı.

KAYITLARDA 47 BAYANIN BAĞ ANLARI DA VAR

Polis, eşleriyle ilgiye giren 47 bayanın, Taylor tarafından Abram, Wigan, Greater Manchester’daki meskeninde dizüstü bilgisayarından gizlice izlendiğini varsayıyor.

ÖĞRENİCİNİN BİLGİSAYARINDA TESPİT EDİLDİ

Amerika’nın güneydoğusundaki Atlanta’daki Georgia Institute of Technology’deki yöneticilerin, üniversitenin havacılık laboratuvarındaki bir öğrencinin dizüstü bilgisayarında Üzücü gayeli yazılım bulunduğunda FBI’ı uyarmasının akabinde Taylor yakalandı.

SAHTE KONTAKLA TUZAĞA DÜŞÜRMÜŞ

80 BİN FOTOĞRAF VE GÖRÜNTÜ BULUNDU

2016 yılında baskın düzenleyen İngiliz polisi, 60 yaşındaki adamın bilgisayarında, köpekle bağa giren bir bayanın görüntüsü da iç toplamda 80.000 fotoğraf ve görüntüden oluşan Aka bir önbellek biriktirdiğini ortaya çıkardı.

14 AY MAHPUS CEZASI

60 yaşındaki zanlı Taylor, çıkarıldığı Bolton Kraliyet Mahkemesi’nce, bilgisayar gereçlerine yetkisiz erişim, röntgencilik ve çok pornografiye sahip olmak için kayıt kabahatleriyle yargılanarak 14 ay mahpus cezasına çarptırıldı. Ayrıyeten Cinsel ziyan Tedbire Buyruğu kaidelerine uyması ve 10 Yıl boyunca Cinsel Hatalılar Kütüğünü imzalaması emredildi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir