Playstore’da ara tatilde en çok aksiyon ve gerilim oyunları tercih edildi

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 03, 2023 Yorum Yok

Türk Telekom‘un dijital oyun platformu Playstore, Ara tatil periyodu ve Ramazan Bayramı‘nın en Fazla tercih edilen oyunlarını açıkladı.

Playstore’da Aralık tatil ve Ramazan Bayramı‘nın en Fazla tercih edilen oyunları açıklanırken, listede aksiyon ve tansiyon tipindeki oyunlar başı çekti.

Playstore, birbirinden tanınan oyunları Müsait fiyat ve ödeme şartlarıyla oyunseverlerle buluşturuyor.

Playstore’da tatil periyodunda en çok, ‘F1 Manager 2022’, ‘ Marvel‘s Spider Man Remastered’, ‘The Quarry’, ‘Hell Let Loose’, ‘Planet Booster’, ‘Europe Universalis IV Domination’ ve ‘Far Cry’ Serisi oyunları tercih edildi. Oyunlar Playstore’un avantajlı kampanyalarıyla Ara tatil ve Ramazan Bayramı mühletince yüzde 90’a varan indirimle satıldı.

Playtsore, oyunculara Özel kampanyalarını da sürdürüyor.

Playstore kullanıcıları, bütün satın alımlarında taşınabilir ödeme, Türk Telekom meskende internet faturasına ek 12 aya varan taksit ve kredi kartı kullanımı üzere geniş ödeme seçeneklerinden yararlanmaya devam ediyor.

Kaynak: AA / Muhammet Emin Horuz – iktisat

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir