Manzaraya seyre daldı, unuttuğu çanta ekipleri alarma geçirdi

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

Manzaraya seyre daldı, unuttuğu çanta grupları alarma geçirdi

Rus Turist, unuttuğu çanta için Geri dönünce gerçek anlaşıldı

ANTALYA Antalya’nın dünyaca Ünlü Konyaaltı kıyısında görünüm izlemek için banka oturan bir Rus turistin bank altında unuttuğu çanta polisleri alarma geçirdi. kişi bir mühlet sonra Hadise yerine gelerek çantasını teslim alırken, tatilcilerin ve vatandaşların şaşkınlığı yüzüne yansıdı.

Olay, saat 14.30 sıralarında Konyaaltı ilçesi Konyaaltı kıyısında meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran; kente bir müddet Evvel tatile gelen Rusya vatandaşı Mıkhaıl Rozhin kıyıda gezdiği sırada deniz görünümünü izlemek için bir bank üzerinde oturmaya başladı. Bir müddet sonra banktan kalkarak ayrılan adam çantasını Hadise yerinde unuttu. Bank altında kuşkulu bir çanta gören tatilciler durumu 112 Acil Çayır Merkezine bildirdi. İhbarın akabinde Hadise yerine Fazla sayıda polis grubu sevk edildi. Polis grupları tarafından bank etrafı Emniyet şeridi ile kapatılarak Kıyı bandı yaya geçidine kapatıldı. Bu sırada Hadise yerinden geçen tatilcilerin ve vatandaşların şaşkınlığı ise yüzlerine yansıdı.

Çantasını unuttuğunu söyledi

Polis takımları vatandaşların ve tatilcilerin çantaya yaklaşmasına müsaade vermedi. Bir müddet sonra Hadise yerine bomba imha uzmanları da geldi. Bu sırada Hadise yerine gelen adam çantasını unuttuğunu ve kendisine ilişkin olduğunu söyledi. Bunun üzerine polis grupları talihin çantasını almasına müsaade verdi. Sözü alınan turist süreçlerin akabinde bırakıldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir