Malatya: Mehmet Budak, Malatyaspor’da Kalmak İstiyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 22, 2023 Yorum Yok

Malatyaspor’un geçen dönem Uzaklık transfer periyodunda Sakaryaspor’a kiralık olarak verdiği Mehmet Budak, sarı-kırmızılı kadronun ligden düşmesine üzüldüğünü belirterek, “Bu dönem hem sevinci hem de üzüntüyü yaşadım. Kiralık olarak forma giydiğim Sakaryaspor ile Harika Lig’e çıktığımız için sevindim, sözleşmemim sürdüğü Malatyaspor’un ligden düşmesine ise üzüldüm” dedi.

Tatilini geçirmek üzere memleketi Malatya’ya gelen 26 yaşındaki defans oyuncusu Mehmet Budak, “Geçen dönem periyot ortasında Taner ve Ramazan Kahya ile Sakaryaspor’a kiralık olarak gönderildik. Kadro arkadaşlarımla Sakaryaspor’u Muhteşem Lig’e çıkarmanın sevincini yaşadık. Lakin bir yandan da Malatyaspor’u takip ediyorduk. Zira üçümüz de Malatyaspor’un kontratlı futbolcularıydık. Malatyaspor Öbek fikir yıkıldım. Malatyaspor, ligden düşmeyi hak etmedi. Lakin Malatyaspor’un yeni dönemde akıllı transferler yaparak, tekrar Muhteşem Lig’e çıkacağına inanıyorum” sözlerini kullandı.

Kendisinin Malatyaspor ile 2 yıllık kontratı bulunduğunu hatırlatan Mehmet Budak, “Yöneticilerle görüşüp Malatyaspor’da devam etmeyi düşünüyorum. Lakin şimdi kongre yapılmadı. Teknik heyet muhakkak değil. Gelişmeleri bekleyeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir