Kaza geçiren yaralılarla ilk müdahaleyi yapan sağlıkçı, acı gerçeği eve gidince öğrendi

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 09, 2023 Yorum Yok

Alberta eyaletindeki Calgary kentinin kuzeyindeki Airdrie kasabasında 15 Kasım’da bir trafik kazası meydana geldi. Kazanın akabinde Hadise yerine giden ambulans vazifelisi Jayme Erickson, hasar Meydan araçta sıkışmış iki yaralı gördü. Hasarlı araçtan çıkarılan 17 yaşındaki genç kıza ambulansın içinde müdahale eden Erickson, ağır yaralı gencin kendi kızı olduğunu ayrım edemedi.

“EN BÜYÜK KABUSUN BAŞIMA GELDİ”

Sosyal medya hesabından olayı anlatan Erickson, “Bir ambulans vazifelisi olarak en Aka kabusum başıma geldi. Kazazede, ambulans helikopter ile Foothills Tıp Merkezi’ne götürüldü. Mesaim sona erdiğinde meskenime gittim. Daha sonra kapım çaldı ve hayatım sonsuza dek değişti. Müdahale ettiğim ağır yaralı kazazedenin, benim canım ve kanım olan kızım Montana olduğunu öğrendim” dedi.

“YARALARI O KADAR BERBATTI Kİ ONU TANIYAMADIM”

Anne Erickson, kızının kazadan sonra Kötü bir biçimde yaralandığını ve yaraları nedeniyle kendi kızını tanıyamadığını belirterek, “Yaraları o kadar müthişti ki onu tanıyamadım bile. Sonrasında kızımı görmek için Foothills Tıp Merkezi götürüldüm ve öleceğini öğrendim. Bugün ise Ufak kızımla vedalaştım. 17 yıl, gereğince uzun bir Vakit değildi. Onunla geçirdiğim 17 Yıl için minnettar olmama Karşın paramparça oldum. Onun asla mezun olduğunu, evlendiğini göremeyeceğim” tabirlerini kullandı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Dünya

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir