“Hadi Hayırlısı –Istakoz’un Haritası” filminin montajı devam ediyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 14, 2022 Yorum Yok

Yapımcılığını Davut Bekri’nin üstlendiği “Hadi Güzeli – Istakoz’un Haritası” sinemasının montajı tam gaz devam ediyor. Montajının önümüzdeki günlerde tamamlanması planlanan Willer Sinema imzalı sinemanın vizyon tarihi ise Ramazan Bayramı’nın birinci günü olan 21 Nisan 2023 olarak açıklandı.

OYUNCU KADROSU

Ana karakterlerini Hakan Alım, Cengiz Küçükayvaz, Bülent Çolak, Turgay Tanülkü üzere Ünlü isimlerin oluşturduğu Güldürü çeşidindeki sinemanın dağıtımını TME Sinema yapacak.

HADİ İYİSİ – ISTAKOZ’UN HARİTASI SİNEMASININ KONUSU

İki rakip mafya babasının uğrunda gözlerini kararttığı eski bir define haritasının hasbelkader bir ortaya gelmiş 9 kişinin ellerine geçmesi ve bu harita yardımıyla, bir kilisenin mezarlığında gömülü define sandığını bulmak için yola çıkmaları sinemanın konusunu oluşturuyor. Kahramanlarımız başlarına geleceklerden habersiz, Güçlü olma umuduyla sonu belgisiz fakat bir o kadar da Komik bir seyahate çıkacaklardır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir