Ahırın kapısını açıp yeni dünyaya gelen keçiyi gören çiftçi küçük dilini yuttu

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 14, 2022 Yorum Yok

Hindistan’ın Madhya Pradesh kentine bağlı Sironj köyünde 11 Kasım’da meydana gelen olaya nazaran çiftçi Nabab Khan, bir müddetten bu yana Hamile olan keçisine bakmak için ahıra girdiğinde keçinin doğum yaptığını gördü.

7 YAVRU DÜNYAYA GETİRDİ

Keçinin 7 yavru doğurduğunu tespit eden Nabab Khan, keçilerden birinin Hariç imajı nedeniyle ise paniğe kapıldı. Başındaki şişlik ve Tuhaf hız tabiri endişe yaratan keçi, Çabucak muhafazaya alındı.

KÖYLÜLER AHIRA AKIN ETTİ

Olayın duyulmasından kısa bir mühlet sonra köylüler de keçiyi görmek için ahıra akın etti. Veteriner Manav Singh ise yaptığı birinci denetimlerin akabinde hayvanda genetik bir Arıza olduğunu belirtti.

ÖZEL BİÇİMDE BESLENECEK

“Hidrosefali” olarak bilinen durumla dünyaya gelen keçinin yaşaması için Özel olarak İlgi görmesi gerektiği aktarıldı. Sahiplerinin de keçiye bakmayı kabul ettiği öğrenilirken, hayvanın ağızdan şırınga yoluyla besleneceği öğrenildi.

İşte o keçi:


Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir