Frank Menchaca IAEC 2022 İçin Türkiye’ye geliyor!

Genel, Gezilecek Yerler Kas 12, 2022 Yorum Yok

Otomotiv mühendisliği alanında en yeni teknolojilerin ve gelişmelerin mercek altına alındığı ?Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı – IAEC” başlıyor. Bu Yıl yedincisi düzenlenecek konferansa alanında uzman yerli ve yabancı mühendislerle birlikte, Kıymetli isimler konut sahipliği yapacak.

Konferansın bu yılki Kıymetli isimleri ortasında SAE International’ın Sürdürülebilir Mobilite Tahlilleri Lideri Frank Menchaca da yer alacak. kara ve hava nakliyatı mühendisliği alanında en eski ve en Aka teknik tertip olan SAE International’ın sürdürülebilirlik alanındaki çalışmalarını geliştiren Frank Menchaca, birebir vakitte kuruluşun Eser geliştirme, pazarlama, bilgi yayıncılığı, profesyonel tahsil, etkinlikler ve memleketler arası Amel dünyasına liderlik ediyor. Frank Menchaca, bilgi eserleri konusunda derin bir geçmişe sahip ve Cengage Learning’de genel Müdür Yardımcısı olarak vazife aldı. Ayrıyeten Menchaca, New York Üniversitesi ve Yale Üniversitesi’nden derecesi ve MIT’de Sürdürülebilirlik baş Sorumlusu sertifika programında adaylığıyla dikkat çekiyor.

Uzman isimleri ağırlayacak!

Bu Yıl yedinci Sefer düzenlenecek olan “Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı -IAEC”, 17-18 Kasım 2022 tarihleri ortasında Sabancı Üniversitesi Şov Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Otomotiv Sanayisi İhracatçıları Birliği (OİB), Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), Otomotiv Teknoloji Platformu (OTEP), Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD) tarafından Otomotiv Mühendisleri Birliği SAE International (Society of Automotive Engineers) Amel birliği ile düzenlenen tertip, Türkiye ve dünyadan alanında uzman pek Fazla ismi ağırlayacak.

Alternatif yakıtlı araçlar gündemde!

Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı’nın Konferans Başkanlığı vazifesini Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve tabiat Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gündüz Ulusoy üstlenecek. IAEC 2022’de bu yıl; “Döngüsel Ekonomi”, “Çevresel etki” (Karbon Nötr ve mahsul Ömür Döngüsü), “Dijital Dönüşümün Bugünü ve istikbal Öngörüleri”, “Alternatif Yakıtlı Araçlar ve Alt Yapısı”, “Formula Student” ve “Elektrikli araç Şarj Alt Yapısı” üzere bahisler tartışılacak.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir