“Evde yer yok” diyerek köpek kulübesine kapatılan çocuğun yeni fotoğrafı ortaya çıktı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 12, 2022 Yorum Yok

ABD’nin şimal Carolina bölgesinde bir meskenin bahçesindeki köpek kulübesinde 9 yaşında bir çocuk bulundu. Bulunan çocuğun hali ve aylardır köpek kulübesinde kaldığını söylemesi ülkede infial yarattı.

YER YOK DİYE KULÜBEYE KAPATMIŞLAR

Komşuların ihbarı sayesinde kurtulan ve ince bir battaniyeyle bulunan çocuk; babası, üvey annesi, halası ve dört kardeşinin kaldığı 1400 metrekarelik meskende kendisine yer kalmadığı için dışarı atıldığını söyledi.

BAKIMEVİNE KONULDU

FOTOĞRAFLAR ÜLKEYİ AYAĞA KALDIRDI

Öte yandan ülkede asıl infiali yaratan şey ise Ufak çocuğun 1 yaşından bu yana kafese kapatıldığı günlerinden kalan fotoğraflar oldu. Çocuğun, 8 aylık kardeşinin doğumundan sonra toplumsal medyadaki aile fotoğraflarından da silindiği, bu durumun ailenin yakınları tarafından ayrım edildiği belirtildi. Aileye yakın birçok kişi, polise verdikleri tabirde aile fotoğraflarında 9 yaşındaki çocuğun olduğu kısımların şuurlu olarak kesildiğini öne sürdü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir