Ford Türkiye’den yeni iş modeli: Ford Pro

Genel, Gezilecek Yerler Kas 08, 2022 Yorum Yok

Ford Türkiye, her ölçekteki ticari müşteriye üretkenliklerini artırmak ve işletme maliyetlerini düşürmek için tahliller sunmaya odaklı Ford Pro’yu düzenlediği bir basın toplantısıyla tanıttı.

Profesyonel ticari araç müşterilerinin bütün muhtaçlıklarını Biricik bir noktadan karşılayacak olan Ford Pro Amel modeli insiyatifi, bu kapsamda ticari araçlar için yazılım, şarj, servis ve finansman hizmetlerini bir ortada sunuyor. Böylece Ford Pro, Daimi Aleni bir hizmet noktası olarak ticari müşterilerin hem günümüzde hem de gelecekteki verimlilik ve üretkenliklerini daha da artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor.

Ford Pro tıpkı vakitte filolardaki Samimi yanmalı motorlu araçların elektrikliye geçişini de kolaylaştırıyor. Bu kapsamda karma filolardaki akıllı telematik yazılımları, şarj Yönetim yazılımını, donanım ve hizmetlerle kusursuz bir biçimde de eşleştiriyor ve böylece karma filoların kesintisiz çalışmasını sağlıyor.

Ford Türkiye İş Ünitesinden Mesul genel Müdür Yardımcısı hür Yücetürk

Ford Pro bütünsel bir alıcı tecrübesi sunacak

Tek noktadan tam entegre ve dijital öncelikli çözümler

Ford Pro, araçlara ek olarak şarj, yazılım, finansman ve servis üzere tam entegre ve dijital öncelikli tahlilleri Biricik noktadan sunuyor. Bu Eser ve hizmetler şunları kapsıyor:

Ford Pro Araçlar: Ford Pro, Çabucak her işletmenin gereksinimlerine nazaran özelleştirilebilen ticari araçlar için tahliller sunuyor. Bu araçlardan biri olan E-Transit de Ford’un Daimi ticari araç inovasyonunun en yeni örneği olarak ön plana çıkıyor.

Ford Pro Şarj: Ford Pro, konutta, halka Aleni noktalarda ve Amel yerinde şarj için entegre ve uçtan uca tahlillerle müşterilerin elektrikli araçlara meselesiz bir halde geçebilmesini sağlayacak.

Ford Pro Yazılım: Ford Pro bu yazılımla, Ford yahut Ford dışı araçlara sahip filoları bütünsel bir yaklaşımla yönetmek, çalışma mühletini artırmak ve maliyetleri düşürmek için akaryakıtlı, dizel ve elektrikli araçları birbirine bağlayan Amel üretkenliği sağlayan bir model sunuyor.

Ford Pro Servis: Ford Pro servis ticari araç müşterilerinin araçlarıyla işlerini her Vakit yapabiliyor olmalarını hedefleyen yeni bir servis anlayışı. Yerinde servis araçları, uzatılmış/düzenlenen servis çalışma saatleri, akıllı bakım ve servis yönlendirmeleri üzere birçok yeni yaklaşımı devreye almayı hedefliyor.

Ford Pro Finansman: Ofis tarafında olabildiğince problemsiz Yönetim için sadeleştirilmiş finansman ve faturalama tahlilleri ile paket tahliller. Araç, servis, yazılım ve şarj hususlarında bütün muhtaçlık duyulan finansal tahlilleri, kolaylaştırılmış finans ve faturalama tahlilleri ile sürtünmesiz bir biçimde sunmayı amaçlıyor.

Ford Pro vizyonunun en yakın durağı: Ford E-Transit

Ticari araç profesyonellerinin işlerini azamî düzeyde kolaylaştırmayı hedefleyen Ford Pro, Ford’un yenilikçi Eser gamıyla kullanıcılarına en fonksiyonel tahlilleri sunmayı da misyon biliyor.Ford’un yenilikçi Eser gamının en yeni ticari üyesi Ford E-Transit, lansmanda İlgi odağı oldu. Ford E-Transit, 68 kWh kullanabilir batarya kapasitesinin yanı sıra, WLTP ile 315 km’ye varan menziliyle günlük ortalama sürüşlerinin 3 sert arayı vadediyor. E-Transit, daha düşük bakım masrafları sayesinde de servis maliyetlerinde dizel modellere nazaran yaklaşık yüzde 40 daha Çok tasarruf sağlıyor. Hem AC hem de DC Süratli şarj özelliğine sahip E-Transit, yaklaşık 8,2 saatte yüzde 100 şarj olabiliyor, 115 kW DC Süratli şarj özelliği ile de 34 dakika içinde yüzde 15’ten yüzde 80’e kadar şarj gerçekleştirebiliyor.

Ford’un Avrupa’da hafif ticari araçlar için birinci Sefer sunduğu ‘Pro Power Onboard’ özelliği birinci tam elektrikli E-Transit’i 2.3 kw’a kadar bir taşınabilir jeneratöre dönüştürüyor. Böylelikle, müşterilerin Amel yerlerinde ve sürüş esnasında araç gereçlerini kullanmaya devam etmelerine ve şarj etmelerine Yardımcı oluyor. Taşıma kapasitesinden ödün vermeyen E-Transit, van modelleri için 1.616 kg ve kamyonet modelleri için 1.967 kg’a varan yük kapasitesi sunmaya devam ediyor. Azamî 198 kW (269PS) ve 430 Nm tork Sıkıntı sunan elektrikli motoru ile E-Transit, Avrupa’da satışa sunulan en kuvvetli tam elektrikli ticari araç unvanıyla öne çıkıyor.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir