Tag

Ziyaret

TCG Gurbet Hücumbotu Kocaeli’de vatandaşların ziyaretine açıldı

TCG Gurbet Hücumbotu Kocaeli’de vatandaşların ziyaretine açıldı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle TCG Gurbet Hücumbotu Kocaeli’de vatandaşların ziyaretine açıldı.

TCG Gurbet Hücumbotu Kocaeli’de vatandaşların ziyaretine açıldı

TCG Gurbet Hücumbotu Kocaeli’de vatandaşların ziyaretine açıldı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı hasebiyle TCG Gurbet Hücumbotu Kocaeli’de vatandaşların ziyaretine açıldı.

Burhaniye Belediyesi Kuvâ-Yi Milliye Kültür Müzesi Çocukları Ağırladı

Burhaniye Belediyesi Kuvâ-yi Ulusala Kültür Müzesi, Müzeler Günü’nde çocuk ziyaretçilerini ağırladı.

AGÜ öğrencileri, Atatürk’ün Bandırma Vapurunu sanal müze olarak oluşturdu

Abdullah Gül Üniversitesi öğrencileri, Atatürk’ün Samsun’a çıktığı Bandırma Vapurunu benzerlerinden farklı, gerçeğe en yakın ve özgün olarak modelleyerek sanal müze oluşturdu. Sanal Bandırma Vapuru Müzesi, 19 Mayıs’ta AGÜ Sümer Yerleşkesi’nde ziyarete açılacak.

BANDIRMA GEMİ MÜZE’Yİ 4,5 AYDA 45 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

GAZİ Mustafa Kemal Atatürk’ün 18 silah arkadaşıyla Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere Samsun’a geldiği Bandırma Vapuru’nun replikası olan Bandırma Gemi Müze ve ulusal Uğraş Aleni Hava Müzesi’ni 2023 yılının birinci 4,5 ayında 45 bin şahıs ziyaret etti.

Edirne’de Avrupa Müzeler Gecesi etkinliği kapsamında akşam da müzeler ücretsiz ziyarete açıldı

Edirne’de Avrupa Müzeler Gecesi aktifliği kapsamında akşam da müzelerin Aleni ve fiyatsız olmasını ziyaretçiler memnuniyetle karşıladı. Gündüz Amel yoğunluğu yahut Çeşitli nedenlerle müzeleri ziyaret etme fırsatı bulamayan vatandaşlar akşam saatlerinde müzeleri ziyaret etti.

Kapadokya bölgesini Nisan ayında 420 bin kişi ziyaret etti

Kapadokya bölgesini Nisan ayında 420 bin şahıs ziyaret etti Turist sayısı geçen yılı ikiye katladı UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan, peribacaları, yeraltı kentleri, Farklı kaya oluşumları, Aleni hava müzeleri üzere doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle bilinen…

Eskişehir’de turizm sezonu açıldı: 60 binden fazla turist ziyaret etti

Turizm döneminin başlamasıyla Birlikte on binlerce yerli ve yabancı turist Eskişehir’i ziyaret ederken, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ile birleşen 3 günlük tatil periyodunda de kentin turistik merkezlerini 60 binden Çok şahıs gezdi.

Korunan alanlara Ramazan Bayramı’nda 1,3 milyon ziyaretçi

TARIM ve Orman Bakanlığı tabiat Müdafaa ve ulusal Parklar (DKMP) genel Müdürlüğü tarafından korunan alanları 3 günlük Ramazan Bayramı’nda 1 milyon 333 bin 718 şahıs ziyaret etti.