Tag

Yoğun

Pamukkale Müzeler Günü’nde şenlendi

Memleketler arası Müzeler Günü hasebiyle girişlerin fiyatsız olduğu Pamukkale’de, yerli turist yoğunluğu yaşandı. Hierapolis Antik Kenti ve müzesine de ağır İlgi gösteren turistler, ak cennette anın tadını yaşadı.

Müzeler Günü dolayısıyla ücretsiz olan Pamukkale doldu taştı

Müzeler Günü münasebetiyle fiyatsız olan Pamukkale doldu taştı Müzeler Günü yerli turizmi canlandırdı Dünya Müzeler Günü hasebiyle girişlerin fiyatsız olduğu Pamukkale’de, yerli turist yoğunluğu yaşandı.

Pamukkale Müzeler Günü’nde şenlendi

Milletlerarası Müzeler Günü hasebiyle girişlerin fiyatsız olduğu Pamukkale’de, yerli turist yoğunluğu yaşandı. Hierapolis Antik Kenti ve müzesine de ağır İlgi gösteren turistler, ak cennette anın tadını yaşadı.

Safranbolu’da bayram bereketi

Safranbolu’da bayram rahmeti UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer Meydan ve “En uygun korunan 20 kent” ortasında bulunan Karabük’ün Safranbolu ilçesi, Ramazan Bayramı’nda yerli ve yabancı turist akınına uğrarken esnafın yüzü güldü.

Tatilciler bayramda Yunan adalarına akın etti

Ramazan Bayramı tatilini Ege Denizi’ndeki Yunan adalarında geçirmek isteyen vatandaşlar, Balıkesir’in Ayvalık ilçesindeki deniz hudut kapısında uzun kuyruklar oluşturdu.

Ara tatilin Ramazan Bayramı’yla birleşmesi Kapadokya’da yerli turist yoğunluğunu artırdı

Yaklaşan Ramazan Bayramı tatili için Kapadokya’yı tercih eden yerli turistler, bölgedeki konaklama tesislerinde rezervasyon yoğunluğu oluşturdu.

Adanalıların bayramlığı Adana şalvarı

Adanalıların bayramlığı Adana şalvarı Ramazan bayramına sayılı günler kala Adana’da terziler, yöreye mahsus şalvar siparişlerini yetiştirmek için ağır mesai harcıyor.

Baklavacıların bayram yoğunluğu başladı

– Baklavacıların bayram yoğunluğu başladı Ramazan Bayramı’na günler kala Gaziantep’teki baklavacılarda yoğunluk artarken, artan taleplere yetişmeye çalışan firmalar üretimi iki-üç katına çıkardı.

Şanlıurfa Valisi Ayhan, kentte etkili olan sağanakla ilgili konuştu Açıklaması

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, kentte tesirli olan sağanak nedeniyle, Eyyübiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi ağır bakımının su baskınına uğradığını belirterek, “Hemen süratli müdahale edilerek deplase edildi.