Tag

Yağış

Hafta sonu yağmur var mı İstanbul, Ankara? Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? 1-2 Nisan hava yağmurlu mu? 1-2 Nisan hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

Rüzgarlı ve serin bir güne uyanan vatandaşlar hava durumunu merak etmekte. Haftaya rüzgarlı ve serin bir gün geçiren vatandaşlar hafta sonu yağmur Mevcut mı? sorusunu merak etti. Meteoroloji genel Müdürlüğü’nün bilgilerine nazaran hafta sonu hava durumu hakkında kestirimler var. Pekala, Hafta sonu yağmur Mevcut mı İstanbul, Ankara? Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? 1-2 Nisan hava yağmurlu mu? 1-2 Nisan hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

Şanlıurfa Valisi Ayhan, kentte etkili olan sağanakla ilgili konuştu Açıklaması

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, kentte tesirli olan sağanak nedeniyle, Eyyübiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi ağır bakımının su baskınına uğradığını belirterek, “Hemen süratli müdahale edilerek deplase edildi.

Şanlıurfa’da şiddetli yağış nedeniyle Eyyübiye Devlet Hastanesi’ni su bastı

Şanlıurfa’da akşam saatlerinde tesirli olan sağanak nedeniyle kentteki Fazla sayıda sokak ve cadde su altında kalırken, Eyyübiye Devlet Hastanesi’nden gelen imajlar, yağışın şiddetini gözler önüne serdi. Şiddetli yağış nedeniyle hastaneyi su bastı. Hastaların kaldığı odalar ve öbür üniteler sular altında kaldı.

Hafta sonu yağmur var mı? Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? 28-28 Ocak hava yağmurlu mu? 28-28 Ocak hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

Rüzgarlı ve serin bir güne uyanan vatandaşlar hava durumunu merak etmekte. Haftaya rüzgarlı ve serin bir gün geçiren vatandaşlar hafta sonu yağmur Mevcut mı? sorusunu merak etti. Meteoroloji genel Müdürlüğü’nün datalarına nazaran hafta sonu hava durumu hakkında iddialar var. Pekala, Hafta sonu yağmur Mevcut mı? Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? 28-28 Ocak hava yağmurlu mu? 28-28 Ocak hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

Geçen yıl karla kaplı Ovacık’ta en kurak kış yaşanıyor

Geçen Yıl kar örtüsüyle kaplı Tunceli’nin 1500 rakımlı Ovacık ilçesinde nihayet yılların en kurak kış mevsimi yaşanıyor.

İstanbul’da yarın okullar tatil mi? 10 Ocak İstanbul’da okullar tatil mi? Yarın okullar tatil mi, okul var mı?

İstanbul’da okullar tatil oldu mu milyonlarca öğrenci, veli ve Muallim tarafından takip ediliyor. Van’da birtakım ilçelerde Üzücü hava şartları nedeniyle okullar tatil edilmişti. Marmara Bölgesi’nde yarından itibaren yağış ve fırtınanın Güçlü olması öngörülüyor. Bu gelişmenin akabinde Yarın İstanbul’da okullar tatil mi? Okullar tatil mi edildi, Okul Mevcut mı yok mu? Soruları gündeme taşındı. İşte, İstanbul’da okullar tatil mi nihayet gelişmeler…