Tag

Tokat

Tokat’ta okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Tokat’ta okullar tatil edildi mi? Son dakika Tokat’ta okullar yarın tatil mi?

Kar yağışı nedeniyle birçok Talebe tarafından Tokat’da okullar tatil mi? Merak ediliyor. Tokat’da ağır kar yağışı nedeniyle birçok Talebe ve veli tarafından Tokat’da okullar tatil mi? sorusu Karşılık arıyor. Pekala, Tokat’ta okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Tokat’ta okullar tatil edildi mi? Tokat’ta okullar yarın tatil mi?

Tokat’ta bir tarafta bahar havası, bir tarafta kış

Tokat’ta bir tarafta bahar havası, bir tarafta kış Tokat kent merkezinde bahardan kalma imgeler yaşanırken, Başçiftlik ilçesinde şelale soğuk hava nedeni ile kısmen buz tuttu.

Felçli hastaya neler yapmışlar neler! Hastanedeki skandal görüntülere Bakan Koca da tepkisiz kalmadı, bakanlık harekete geçti

Tokat’ta Özel bir hastanede 2 hemşirenin felçli bir hastaya yönelik şiddet manzaralarına Bakan Koca da reaksiyonsuz kalmadı. Hemşirelerin hastanın boğazını sıkıp parmaklarıyla gözüne bastırdığı manzaralarla ilgili sıhhat Bakanlığı soruşturma başlatırken, paylaşımında Bakan Koca ise “Görüntüler ıstırap verici ve kabul edilemezdir. Bakanlığımız ilgili hastanede derhal soruşturma başlatmıştır. Gerekenin yapılacağından kimsenin kuşkusu olmasın” tabirlerini kullandı.

Hastanede skandal görüntüler! Vicdansız hemşirelerin felçli hastaya yapmadığı kalmadı

Tokat’ta Özel bir hastanede hemşirelerin felçli bir hastaya yaptıkları akıllara sakinlik verdi. 5 ay Evvel çekilen skandal imajlarda 2 hemşirenin elleriyle hastanın ağzını ve boğazını sıktıkları, parmaklarıyla gözüne baskı uyguladıkları görüldü. Mağdur ise “Bir bayan geldi bana Üzücü davrandı bağırdı çağırdı. Daha sonra hemşir geldi. Oda ağzıma bastı. Boğmaya çalıştı. Gözümü çıkarmaya çalıştı” diye konuştu.

Tokat’tan vicdanları yaralayan görüntü… Hemşirenin felçli hastaya şiddet uyguladığı anlar kamerada

Tokat’tan vicdanları yaralayan manzara… Hemşirenin felçli hastaya şiddet uyguladığı anlar kamerada Çarşafla yüzünü örttüler, elleriyle ağzını …