Tag

Rus

Rus rap sanatçısının Letonya’ya girişi infiale neden olduğu gerekçesiyle yasaklandı

“Temada” mahlasıyla bilinen Rus vatandaşı rap sanatkarı Artemy Ivanov’un, Rusça müzikler söylediği sokak konserlerinde infiale neden olduğu gerekçesiyle Letonya’ya girişine müsaade verilmediği bildirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemiz nükleer güç sahibi ülkeler ligine yükselmiştir (2)

PUTİN: KARŞILIKLI YATIRIMLARIMIZI ARTIRACAĞIZ Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin ise Akkuyu projesinin, Türk-Rus tarihçesinde en Aka ortak projelerden olduğunu söyleyerek, “Bu pilot bir projedir.

“Ölüm tüccarı” lakaplı Rus Viktor Bout, Trump’ı Rusya’ya davet etti: Hayatın tehlikede

2022 yılında ABD’yle yapılan mahkum takası muahedesiyle özgür kalan “ölüm tüccarı” lakaplı Rus silah tüccarı Viktor Bout, eski ABD Lideri Donald Trump’ı Rusya’ya Davet etti. Bout, “Her şeyden Evvel hayatının tehlikede olduğuna inanıyorum. New York’ta başlayan dava, Donald Trump’ın karar giyip mahkemede bahtını kaybetmesiyle bitmeyecek.” dedi.

Putin’i küplere bindiren video! Uygunsuz görüntüler sonrası ceza olarak cephe hattına gönderiliyor

Rusya ile Ukrayna ortasındaki Cenk Hız kesmeden devam ederken, toplumsal medyada paylaşılan üst seviye bir Rus yetkilinin uygunsuz manzaralarının yer aldığı görüntü Moskova idaresinde Aka rahatsızlık yarattı. Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin’in iki bayanla Birlikte skandal görüntüsü ortaya çıkan yetkiliyi ceza olarak cephe çizgisine göndermeye hazırlandığı Anlatım edildi.

Ava giderken avlandılar! Ukrayna ordusundan Rus konvoyuna kanlı pusu

Ukrayna Rusya savaşı bir seneyi aşkın müddettir devam ederken, bölgeden yeni bir imaj geldi. Görüntüde, hücuma geçmeye hazırlanan ve 7 zırhlı araçla ilerleyen Rus konvoyunun, Ukrayna ordusu tarafından pusuya düşürüldüğü anlar yer aldı.

ABD, Rus uçağının İHA’yı düşürdüğü anların görüntüsünü yayınladı

Karadeniz’de Rus Cenk uçağının ABD kuvvetlerinin insansız hava aracını düşürdüğü imgeler ortaya çıktı. Manzaraları yayınlayan Amerika Birleşik Devletleri Avrupa Komutanlığı, “İki Rus Su-27 uçağı, MQ-9 hava aracına inançlı olmayan ve amatörce bir tedbire gerçekleştirdi. MQ-9’un pervanesine çarptı ve ABD kuvvetlerinin MQ-9’unun milletlerarası sularda düşmesine neden oldu” açıklamasında bulundu.

AB, piyasaları sarsacak adımı yarın atıyor! Petrol fiyatlarında 20 dolarlık artış olacak, akaryakıta yeni zamlar yolda

Avrupa Birliği’nin Rus petrol eserlerine yönelik ambargosu yarın yürürlüğe giriyor. Laf konusu adımın sarsıcı bir tesir yaratacağını belirten uzmanlar, petrol fiyatlarında 10-20 dolar ortasında bir artış olacağını söyledi. Fiyatlamanın 3-6 ay içinde tesirli olacağını belirten uzmanlar, “Varil başına 90-100 dolardan Geri dönüş bekliyoruz” dedi. Bu gelişme önümüzdeki günlerde akaryakıt fiyatlarına artırım olarak yansıyacak.

Zelenski Putin’e karşı uyardı: Rusya seferber edebileceği güçlerle yeni bir saldırıya hazırlanıyor

Rusya’nın 24 Şubat’ta Ukrayna’ya karşı başlattığı Cenk devam ediyor. Ukrayna Devlet Lideri Volodimir Zelenski, ulusa sesleniş konuşmasında Rusya’nın yeni bir taarruza hazırlandığını belirterek, “Rusya, daha Çok insanını ve teçhizatını savaşa atmak istiyor” dedi.

Zelenski’nin eski danışmanının açıklamaları başına iş açtı! Ölüm listesine alındı

Ukrayna’nın Dnipro kentinde apartmana isabet eden roket taarruzunda kendi ülkesinin hava savunma sistemini Mesul tutan Volodimir Zelenski’nin danışmanı Oleksiy Arestoviç’in açıklamaları, başına Amel açtı. İstifa edip Zelenski’yi de Hristiyanlığa Cenk açmakla suçlayan Arestoviç, Ukrayna’nın mevt listesi olarak bilinen, İçişleri Bakanlığı’na bağlı “Myrotvorets” isimli internet sitesinde yer aldı. Arestoviç, Ukrayna’nın düşmanı ilan edilirken, listede yer alanlar genelde suikaste kurban gidiyor.