Tag

Olay

Bursa’da Yağış Nedeniyle Kaza: Otomobil Bariyerlere Saplandı, Sürücü Kaçtı

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde yağış nedeniyle kayganlaşan yolda denetimden çıkan araba bariyerlere saplanarak 5 metrelik alt geçitte asılı kaldı. Şoför kaza sonrası Hadise yerinden kaçtı. güvenlik grupları kaza ile ilgili tahkikat başlattı.

Bursa’da Yağış Nedeniyle Kaza: Otomobil Bariyerlere Saplandı, Sürücü Kaçtı

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde yağış nedeniyle kayganlaşan yolda denetimden çıkan araba bariyerlere saplanarak 5 metrelik alt geçitte asılı kaldı. Şoför kaza sonrası Hadise yerinden kaçtı. güvenlik takımları kaza ile ilgili tahkikat başlattı.

Vucic, Sırbistan’da 9 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu Açıklaması

Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, ülkesinde bu sabah 9 kişinin vefatıyla sonuçlanan taarruzun faili 14 yaşındaki çocuğun, yeni geçtiği sınıfta kabul görmediği için bu biçim dehşetli bir olayı yaptığını söyledi.

Korumadan hayat kurtaran hamle! Japon Başbakan suikasttan bu şekilde sağ çıkmış

Japonya Başbakanı Kişida Fumio’ya, katıldığı kalabalık bir programda suikast teşebbüsü düzenlendi. Fumio’nun bulunduğu bölgeye boru formunda bir bomba fırlatılırken o anlarda Aka kaos yaşandı. hamle anına ait çıkan nihayet imgede, Fumio’nun müdafaasının profesyonel bir biçimde Evvel bombayı elindeki çanta ile savurduğu, Çabucak akabinde da Başbakan’ı uzaklaştırdığı görülüyor.

Her şeyin başladığı an! Suikast girişiminin ardından Japon Başbakan meydan okudu: Sokaktaki konuşmalarımı sürdüreceğim

Japonya Başbakanı Kişida Fumio’ya, katıldığı kalabalık bir programda suikast teşebbüsü düzenlendi. Fumio’nun bulunduğu bölgeye boru biçiminde bir sis bombası fırlatılırken o anlarda Aka düzensizlik yaşandı. Saldırganın elindeki bombayı attığı Lahza kameralara yansırken programına devam eden Fumio, “Sokaklardaki konuşmalarımı sürdüreceğim” dedi.

Bir çanta dolusu para sokağa saçıldı! Sonrasında yaşananlar film gibi

Arjantin’de bir soygun teşebbüsü sırasında, içerisinde 7 milyon peso (33 bin 590 dolar) bulunan çantanın açılması sonucu banknotlar havaya savruldu. Çantanın sahibi olan askeri Okul öğrencisine parayı toplamak için etraftakiler yardım etti. Hadise sonrası paradan 70 bin peso (335 dolar) Noksan çıktı.

Azerbaycan: “İran polisinin terör eylemine müdahale etmemesi olayın önceden planlanmış olma ihtimalini ortaya koyuyor”

Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ayhan Hacızade, Azerbaycan’ın Tahran Büyükelçiliği’ne düzenlenen atak ile ilgili yaptığı açıklamada, “Silahlı saldırıyı düzenleyen terörist gözaltına alınırken hatalı muamelesi görmedi, İran polisinin terör aksiyonuna müdahale etmemesi olayın…