Tag

Musk

Elon Musk bizzat paylaştı! İşte Twitter’ın yeni CEO’su

Twitter CEO’su Elon Musk, şirketin CEO’sunun Linda Yaccarino olduğunu duyurdu. Kendisi Eser tasarımı ve yeni teknolojiye odaklanırken Yaccarino’nun da Amel operasyonlarını yürüteceğini belirten Musk, “Bu platformu her şey uygulaması olan ‘X’e dönüştürmek için Linda ile çalışmayı dört gözle bekliyorum.” sözünü kullandı.

Şirket binasında uyuduğu fotoğrafla ile yönetici olan kadının saltanatı birkaç ay sürdü

Birkaç ay Evvel Twitter genel merkezinde uyku tulumu ve gözbandıyla uyurken fotoğraflanan Esther Crawford’un hayatı değişti. Fotoğraftan Evvel orta Tertip bir yönetici olan Crawford, Fazla çalışmayı destekleyen yeni işveren Elon Musk’ın gözüne girip şirkette üst seviye bir duruma geldi. Yöneticilik deneyimi birkaç ay süren genç bayan, Elon Musk tarafından işten çıkarıldı.

Şirkette uyurken çekilen fotoğrafı kadın çalışanın hayatını değiştirdi

Birkaç ay Evvel Twitter genel merkezinde uyku tulumu ve gözbandıyla uyurken fotoğraflanan Esther Crawford’un hayatı değişti. Fotoğraftan Evvel orta Tertip bir yönetici olan Crawford, Fazla çalışmayı destekleyen yeni işveren Elon Musk’ın gözüne girdi. Crawford, şirkette üst seviye bir konuma geldi.

Elon Musk’tan çöken kripto para borsası FTX ile ilgili bomba iddia: 1 milyar dolar nereye gitti?

Tesla CEO’su ve Twitter’ın sahibi Elon Musk, çöken kripto Nakit borsası FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried ile ilgili gündem yaratacak bir argümanda bulundu. Bankman-Fried’in ABD seçimlerinde Demokrat Parti’ye 40 milyon dolar değil 1 milyon doların üzerinde parayı kayıt dışı olarak aktardığını öne süren Musk, “Para bir yere gitti, pekala nereye gitti?” tabirini kullandı.

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk, bir yılda 170 milyar dolar kaybetti

Dünyanın en Güçlü insanı Elon Musk’ın serveti nihayet bir yılda 170 milyar dolar, yılbaşından bu yana ise 101 milyar dolar azaldı. Düşüşe Karşın hala “Dünyanın en Güçlü insanı” unvanını koruyan 51 yaşındaki Musk’ı yılbaşından bu yana serveti 76,7 milyar dolar azalan Amazon kurucusu Jeff Bezos izliyor.

Elon Musk’ın Twitter gelirlerine aktivist darbesi! Kimi markalar reklam vermeyi durdurdu

Elon MuskMARKALARA REKLAM VERMEYİ DURDURDU ABD basınında geçen günlerde yer Meydan haberlerde, Musk’ın Twitter’ı 44 milyar dolara satın …