Tag

İddia

Cinsel taciz ve iftiradan suçlu bulunan eski ABD Başkanı Trump’a 5 milyon dolar tazminat cezası

ABD’nin eski Lideri Donald Trump, muharrir E. Jean Carroll’a cinsel taciz ve iftiradan hatalı bulanarak 5 milyon dolar tazminat cezası verildi. Trump’ın Sözcüsü Steven Cheung, eski ABD Lideri’nin temyize gideceğini söyledi.

Trump ile eski porno yıldızı Stormy Daniels arasında ne yaşandı, neden ceza davası açıldı?

ABD eski lideri Donald Trump ile kendisiyle 2006 yılında cinsel münasebet yaşadığı ve bu nedenle susturulmak için ödeme yapıldığını tez eden Stormy Daniels ortasında bugüne kadar neler yaşandığını araştırdık.

Hadisin doğruluğunu kanıtlamak için fare zehri içen Şeyh Raşid’in öldüğü iddia edildi! Gerçek çok geçmeden anlaşıldı

Manchester Üniversitesi’nde bir münazarada “7 adet hurma yiyen birine agu ve sihir işlemez” hadisinin gerçekliğini ispatlamak için hurma yedikten sonra fare zehri içen Pir Raşid’in hayatını kaybettiği argüman edildi. Çıkan haberlerin akabinde Pir Raşid’in hayatta olduğu ve Laf konusu imajların 3 Yıl öncesine ilişkin olduğu ortaya çıktı.

‘Jet Fadıl’ lakaplı Fadıl Akgündüz’ün tutukluluk halinin devamına hükmedildi

Bayrampaşa’da Caprice Gold ve Caprice Maldivler gayrimenkul projelerinde periyot mülk satışı yaptığı bireylerden Nakit toplayarak projeyi tamamlamadığı argüman edilen ‘Jet Fadıl’ lakaplı Fadıl Akgündüz’ün yargılanmasına devam edildi.

‘Jet Fadıl’ lakaplı Fadıl Akgündüz ve yeğenine tutuklama

Bayrampaşa’da Caprice Gold ve Caprice Maldivler gayrimenkul projelerinde devir mülk satışı yaptığı bireylerden Nakit toplayarak projeyi tamamlamadığı argüman edilen ‘Jet Fadıl’ lakaplı Fadıl Akgündüz’ün yargılandığı davada mahkeme, sanık Fadıl ile yeğeni Mehmet Salih Obut’un tutuklanmasına karar verdi.

ABD’deki Halkbank davasında karar çıkmadı! Yargıçlar görüş ayrılığı yaşadı

Halkbank’ın ABD’deki davanın düşmesi için yaptığı başvuruyu değerlendirmeye Meydan yüksek mahkeme, bugün avukatları dinledi. Mahkemedeki yargıçların görüş ayrılığı yaşadığı belirtilirken davada karar çıkmadı.

Kızını alıkoyarak darbettiği ileri sürülen Uğur Akkuş, soruları cevapsız bıraktı

Geçtiğimiz günlerde kızını kaçırarak şiddet uyguladığı sav edilen Uğur Akkuş, evvelki akşam Ebru Şallı ile görüntülendi. Eski eşinin çocuk kaçırma argümanına karşılık vermeyen Akkuş, süratli adımlarla yere girdi.