Kızını alıkoyarak darbettiği ileri sürülen Uğur Akkuş, soruları cevapsız bıraktı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

Son günlerde eşi Ebru Şallı ve kızına şiddet uyguladığı teziyle gündeme gelen Uğur Akkuş ile Ebru Şallı çifti, evvelki akşam bir alışveriş merkezine girerken görüntülendi. Eski eşi Gonca Derin’in meskenini basıp çocuğunu müsaadesiz aldığı ve Derin’in kuzenini darp ettiği haberleri ile gündeme gelen Akkuş, reaksiyonlarıyla dikkat çekti.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTILAR

El ele yere giren çift, basın mensupların “Olaylı gece ile ilgili neler söylemek istersiniz? Çocuğunuzu zorla aldığınız söyleniyor. Gonca Hanım’ın ‘Uğur, beni de Ebru’yu da öldürecek.’ açıklaması var. Konuşmayacak mısınız?” sorularına karşılık vermeden süratli adımlar ile yere giriş yaptı.

GONCA DERİN VE UĞUR AKKUŞ ORTASINDA NE OLDU?

Gonca Derin, 2007-2018 yılları ortasında evli kaldığı Uğur Akkuş’un kızını kaçırdığını hatta şiddet uyguladığını argüman etti. Toplumsal medya hesabından art arda paylaşımlar yapan Derin, kızının “Beni kucağına alarak oraya zorla soktu, lütfen ben alın” dediği ses kaydını paylaşarak yardım istedi. Gonca Derin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Destek rica ediyorum, kızım kaçırıldı. Şiddet görüyor, beni arıyor. Bulamıyoruz. Lütfen kızıma bir şey olmasın. Kendi ayağına sıkma bırak çocuğumu, kaçamazsın. Tutuklanacaksın yapma. Sabaha kadar buradayım. Çıkmazsa sabah Müge Anlı’nın kapısındayım” dedi.

Uğur Akkuş ve Gonca Derin

UĞUR AKKUŞ SAVLARI YALANLADI

Derin’in argümanlarının akabinde Instagram hesabından bir İzah yaparak hakkındaki tezleri yalanlayan Uğur Akkuş, şu tabirleri kullandı: “Hakkımda Yine temelsiz bir grup İftiralar atılmış; kendi çocuklarımı kaçırdım diye. Bakmakla korumak, kollamak İlgi ve sevgi göstermekle Mesul olduğum kendi çocuklarım, Ara tatilde mahkeme kararı ile yordamıyla pedagog eşliğinde aldırıp tatile çıkardım Tüm karalama temelsiz iftiralara artık inanmayın lütfen!”

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir