Tag

Emek

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Temmuz ayında en düşük memur maaşı 22 bin lira olacak”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “En düşük memur maaşını, en düşük halk personeli maaşından aşağı kalmayacak halde düzenleyeceğiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacakCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, temmuz ayında en düşük memur maaşını en düşük halk emekçisi maaşından aşağı kalmayacak halde düzenleyeceklerini söyleyerek, “Böylece en düşük memur maaşı da 22 bin lirayı bulacak” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacakCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, temmuz ayında en düşük memur maaşını en düşük halk personeli maaşından aşağı kalmayacak formda düzenleyeceklerini söyleyerek, “Böylece en düşük memur maaşı da 22 bin lirayı bulacak” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacak

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, temmuz ayında en düşük memur maaşını en düşük halk personeli maaşından aşağı kalmayacak biçimde düzenleyeceklerini söyleyerek, “Böylece en düşük memur maaşı da 22 bin lirayı bulacak” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, HAK-İŞ Genel Kurulu’nda konuştu: (1)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yola çıkarken çalışanlarımızı enflasyona ezdirmeyeceğiz demiştik. nihayet 21 yılda bu sözümüze daima sadık kaldık.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacak

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, temmuz ayında en düşük memur maaşını en düşük halk çalışanı maaşından aşağı kalmayacak biçimde düzenleyeceklerini söyleyerek, “Böylece en düşük memur maaşı da 22 bin lirayı bulacak” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Tanrıverdi: “Asgari ücreti son 50 yılın en yüksek rakamı olarak ifade edilecek şekilde artırdık”

Ak Parti Sivas Vilayet Lideri Yusuf Tanrıverdi, minimum fiyatı nihayet 50 yılın en yüksek sayısı olarak Anlatım edilecek formda artırdıklarını söyledi.

Başkan Zorluoğlu’ndan “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” mesajı

Trabzon Büyükşehir Belediye Lideri Murat Zorluoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle bildiri yayımladı.