Manisa: Manisa Yetiştirme Yurdu Kuşadası’nda Kamp Yapacak

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 09, 2023 Yorum Yok

Manisa Yetiştirme Yurdu öğrencileri, Kuşadası Davutlar Köyü’nde kampa girerek gençlerin güzel vakit geçirmelerini sağlayacak.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Yetiştirme Yurdu Müdürü Halil İbrahim Tahtalı, “1 Temmuz-31 Temmuz ortası Manisa Yetiştirme Yurdu olarak Kuşadası Davutlar Köyü’nde bir yaz tatili yapmayı planlıyoruz. Bu kamp müddeti içerisinde Kuşadası’nda Türlü etkinliklerimiz olacak. Orada gençlerimizin beğenilen vakit geçirmelerini sağlayacağız. Bunu yapma hedefimiz, okula giden gençlerimizin başıboş kalmamaları ve etrafındaki insanlara ziyan vermelerini engellemek. Yaz periyodunda bunu yapıyoruz ki okullar başladığında gençlerimiz okullarına daha dinç bir düzeyde gitsinler. Biz, her Yıl bu formda kamplar düzenliyoruz. 3 yıldır Türlü yerlerde bizim kamplarımız devam ediyor. Geçen Yıl kampımızı 2.5 ay yapmıştık” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Lokal

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir