Tag

Bayramı

Merkezefendi’de 19 Mayıs coşkusu: Fener Alayı ve Melek Mosso konseri

Merkezefendi Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na Özel düzenlenen Fener Alayı ve Melek Mosso konserine Denizlililer ağır İlgi gösterdi. Konser alanını hınca hınç dolduran Merkezefendili ve Denizlililer, Melek Mosso’nun sahneye çıkmasıyla Aka bir coşku yaşadı.

Samsun’da ’19 Mayıs’ Coşkusu; Karsu, Konser Verdi

Samsun’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı aktiflikleri kapsamında Karsu, konser vererek hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

1 Mayıs okullar tatil mi? 1 Mayıs resmi tatil mi, kaç gün tatil? 1 Mayıs Pazartesi okul var mı?

1 Mayıs günü okullar tatil mi sorusu araştırılan bahisler ortasında yer alıyor. 1 Mayıs Personel Bayramı tatili kaç gün merak konusu oldu. Pekala, 1 Mayıs okullar tatil mi? 1 Mayıs resmi tatil mi, kaç gün tatil? 1 Mayıs Pazartesi Okul Mevcut mı? İşte ayrıntılar…

1 Mayıs tatil mi? 1 Mayıs okullar, iş yerleri, kamu kurumları tatil mi? 1 Mayıs Pazartesi okul açık mı, kapalı mı?

1 Mayıs Emekçi Bayramı’nda okullar, Amel yerleri, halk kurumları ve daha birçok yerin tatil olup olmayacağına dair araştırmalar devam ediyor. Birçok kişi, internet üzerinde 1 Mayıs tatil mi? Sorusuna Cevap aramakta. Pekala, 1 Mayıs tatil mi? 1 Mayıs okullar, Amel yerleri, halk kurumları tatil mi? 1 Mayıs Pazartesi Okul Aleni mı, kapalı mı?

1 Mayıs İşçi Bayramı resmi tatil mi? 1 Mayıs okullar tatil mi? Okul var mı, yok mu?

1 Mayıs Emekçi ve İşçiler Bayramı, dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla gayret günü. 1 Mayıs Emekçi Bayramı resmi tatil mi? sorusunun cevabı, Özel gün için araştırılana hususlardan. Emekçi ve işçilerin yanı Dizi öğrenciler ve velilerin merak ettikleri ortasında ise Emekçi Bayramı okullar tatil mi? 1 Mayıs Emekçi Bayramı’nda Okul tatil mi? Okul Mevcut mı, yok mu? soruları yer alıyor. Pekala, Emekçi Bayramı okullar tatil mi? Ayrıntılar haberimizde…

’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ Google Doodle oldu! 23 Nisan 2023 Google doodle nedir? 23 Nisan Google Doodle görüntüsü nedir?

Google, 23 Nisan tarihine Özel Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile dikkatleri çekti. Google imajı sonrasında kullanıcılar tarafından 23 Nisan Doodle nedir araştırıldı. Pekala, 23 Nisan 2023 Google doodle nedir? 23 Nisan Google Doodle manzarası nedir? İşte ayrıntılar…

Antalya’da bayramda tatilcilerin tercihi karavanlar oldu

Antalya’da bayramda tatilcilerin tercihi karavanlar oldu Ramazan Bayramı’nı yakınlarıyla Akdeniz’in görünümü eşliğinde kutladılar Antalya’nın Serik ilçesinde yüzlerce karavancı, bayramı Türkiye’nin dört bir yanında bulunan akrabalarıyla geçirmek için toplandı.

Antalya’da bayramda tatilcilerin tercihi karavanlar oldu

Antalya’nın Serik ilçesinde yüzlerce karavancı, bayramı Türkiye’nin dört bir yanında bulunan akrabalarıyla geçirmek için toplandı.