Dünya bu fotoğrafı konuşuyor! 3000 yılında insanların nasıl görüneceğini paylaştılar

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 04, 2022 Yorum Yok

Teknoloji artık günümüzün vazgeçilmezleri ortasında yer alıyor. Teknolojik aletlere ulaşımın kolaylaşmasıyla Bir arada telefon ve bilgisayarlar başında geçirilen müddet de arttı. Lakin yanlış kullanım sonucu hem insanların boyun bölgelerinde hem de kollarında ağrılar meydana gelmeye başladı.

İLGİNÇ BİR ÇALIŞMAYA İMZA ATTILAR

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir teknoloji topluluğu ise ilim beşerlerine danışarak Enteresan bir çalışmaya imza attı. Topluluk, uzun mühlet telefon kullanımı sonrasında beklenen olarak 3000 yılında insanların nasıl görüneceğini ortaya çıkardı.

FOTOĞRAF GÖRENLERİ KORKUTTU

Paylaşılan fotoğraf kısa müddette Aka tesir yaratırken, fotoğraftaki insan biçimi görenleri korkuttu. Fotoğraftaki insanın çok telefon kullanımı nedeniyle boynunun büküldüğü görülürken, elinin de kasılı bir biçimde durduğu izlendi. Ayrıyeten boyun bölgesinin kalınlaşması da dikkat çeken ayrıntılar ortasında yer aldı.

İşte o fotoğraf:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir