DS Türkiye genişlemeye devam ediyor

Genel, Gezilecek Yerler Nis 23, 2023 Yorum Yok

DS, Türkiye‘deki altıncı showroomunu Bursa‘da hizmete açtı.

Türkiye‘de Koluman Holding iştiraki Koluman Monde Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından temsil edilen markanın İstanbul’da iki, Ankara, İzmir ve Antalya’da da showroomları bulunuyor. Bu showroomların akabinde, Bursa‘da 2 bin metrekarelik bir alanda açılan showroom fizikî özelliklerinin yanında, dijital aktiviteleriyle de müşterilerine farklı bir tecrübe sunuyor.

DS Automobiles Bursa ismiyle ve 15 Benlik grubuyla hizmet vermeye başlayan markanın Türkiye‘deki yatırımları 2023 ve 2024 yıllarında farklı kentlerde de devam edecek. Markanın “lüks” stratejisine Enlem olarak Bursa’da açılan altıncı showroomunda; DS markasının en yeni modelleri beğenilere sunulurken, hibrit versiyonuyla Birlikte şık, kuvvetli ve sofistike bir çizgi çizgisine sahip olan DS 9 ile DS 4 de modelleri de Eser gamı içindeki yerini alıyor.

Koluman Monde Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Konseyi reis Vekili Dr. K. Altuğ Erciş

“Bursa DS için Fazla önemli”

Koluman Monde Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Heyeti reis Vekili Dr. K. Altuğ Erciş, bütün tedariklerin Bursa üzerine yapıldığını belirterek; “Konsantrasyonumuzu Bursa’ya ağırlaştırdık. Gerek İstanbul’a gerekse de Ege Bölgesi’ne yakınlığından Dolayı Bursa bizim için Fazla Kıymetli bir pozisyonda. Bölge lüks araba tercih etme potansiyeli yüksek olan bir lokasyon. Yeni showroomumuz gücümüze Güç katacaktır” dedi.

DS markasının Türkiye‘de süratle büyüdüğüne ve premium segmentte Önemli bir oyuncu olarak yerini aldığına da işaret eden Erciş “Markamız müşterilerimiz tarafından ağır olarak tavsiye ediliyor. Bunun nedenlerinin başında da lüks çizgisinin yanında modellerimizle segmentimizde fiyat-fayda düzeyinin en yüksek olduğu markalardan biri olmamız” diye konuştu.

“DS’in yükselişi sürecek”

DS modellerinin en cok 30-35 ıslak üzeri bayan ve erkeklerin eşit olarak İlgi gösterdiği bir marka.olduğunu da kaydeden Erciş, Bursa showroomuyla Birlikte Yıl sonunda geçen yıldan daha Çok satış adedine ulaşacaklarını söyledi. Erciş markanın lüks segmentte Avrupa’da büyüyen 3 markadan biri olduğunu da belirterek “DS, Türkiye‘de de yükselişini sürdürecek ve yeni modellerimizle Bir arada bu Yıl DS’in yılı olacaktır. DS önümüzdeki yıllarda da her Yıl katlanarak artan satış adedine ulaşacaktır” dedi.

Premium pazar büyüyor

Koluman Monde Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Şurası reis Vekili Dr. K. Altuğ Erciş, Türkiye premium pazarının 2022 yılında bir evvelki yıla nazaran yüzde 10’un üzerinde artış gösterdiğini de kelamlarına ekleyerek şunları söyledi; “Global ölçekte baktığımızda da premium segmentin tedarik ve çip krizi üzere problemlerle daha düzgün başa çıktığını söyleyebiliriz. Bu noktada premium segment müşterilerinin de ilgisini nihayet periyotta artmıştır. Zira parasını korumak isteyen müşteriler lüks araba iç olmak üzere bu Cin ögeleri kıymetlendirme yolunu seçebiliyorlar. Bununla Birlikte yeni teknolojilerin ve yeniliklerin birinci olarak premium segmentte sunulması, nihayet periyotta segmentin karlılık oranını da ileriye taşıdı.”

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir