geceturu.com | Nerede Ne Var

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Mercedes-Benz Türk Ampute Futbol Milli Takımı’nı taşımaya devam edecek

Mercedes-Benz Türk Ampute Futbol Milli Takımı’nı taşımaya devam edecek

admin admin -
15 0

Mercedes-Benz Türk, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ile 2022 yılında imzaladığı resmi ulaşım sponsorluğu mutabakatını yeniledi.

Ampute Futbol ulusal Kadrosu oyuncuları için Özel olarak dizayn edilen otobüsü atletlerin kullanımına tahsis eden şirket, yeni mukavele doğrultusunda resmi ulaşım sponsorluğunu 2024 yılı sonuna kadar uzattı.

>

2017 ve 2021 yıllarında Avrupa Ampute Futbol Şampiyonu olan Türkiye Ampute Futbol ulusal Grubu, 2022 yılında İstanbul’da düzenlenen Ampute Futbol Dünya Kupası’nda elde ettiği birincilik ile ismini alanlara altın harflerle yazdırmıştı. Sürdürdüğü kurumsal spor sponsorlukları ile sporun ve sportmenlerin hep yanında olan Mercedes-Benz Türk, ulusal grup atletlerinin gereksinimleri doğrultusunda yine tasarladığı ve Ampute Futbol ulusal Ekibi için Özel olarak giydirdiği otobüsü ile ulusal kadrosu yeni zaferlere taşımaya devam edecek.

Üretimi, ihracatı, istihdamı ve AR-GE faaliyetlerinin yanı Dizi yürüttüğü kurumsal toplumsal fayda programlarıyla da Türkiye’ye değer katmaya devam eden Mercedes-Benz Türk, uzun yıllardır Türlü branşlardaki sponsorluklarıyla Türk sporunun gelişimine katkıda bulunuyor. #Daimaİleri sloganı ile spor, kültür-sanat, eğitim ve Etraf alanlarında uzun yıllardır kurumsal toplumsal fayda programları yürüten şirket, gelecekte de spora olan dayanaklarını sürdürmeye devam edecek.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir