geceturu.com | Nerede Ne Var

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Dacia Jogger lansmanı ödüle doymuyor

Dacia Jogger lansmanı ödüle doymuyor

admin admin -
29 0

11’inci Masters of Events by ACE of M.I.C.E. Awards merasiminde Dacia Jogger lansmanı En Güzel Lansman Aktifliği ve En Düzgün Faaliyet Yapımı mükafatlarını alarak başarılarına yenileri ekledi.

Turizm ve Faaliyet bölümünün Oscarları olarak bilinen ve dalın en güzellerinin ödüllendirildiği Masters of Events by ACE of M.I.C.E. Awards merasiminin 11’incisi, 9 Nisan Pazar günü gerçekleşti. Dacia Türkiye, OYAK Turizm Hizmetleri Amel iştiraki ile ezber bozan bir kurguda gerçekleştirdiği Dacia Jogger lansmanıyla iki Ödül birden kazanarak Değerli bir muvaffakiyete daha imza attı.

Törende “En Uygun Lansman” ve “En Güzel Faaliyet Prodüksiyonu” mükafatlarını Meydan Jogger lansmanının her ayrıntısında birbirinden yaratıcı ve etkileyici ögeler, aktifliğin merkezinde konumlandırıldı. Iğdır ve Kars’ta organize edilen aktifliğin birinci adımı Iğdır’da 12 bin metrekarelik bir alana yayılan Tuzluca Mağaraları’nda gerçekleşti. Dacia’nın yenilenen yüzü ve ideolojisi mağara duvarlarında büsbütün aktifliğe Özel olarak oluşturan “video mapping” yapımı ile sahnelendi. Dijital sanat şovlarıyla Dacia dünyasının merkezine dönüşen mağaranın farklı kısımlarında, profesyonel oyuncularla arabanın modülerliğine odaklanan sürpriz mizansenler hayata geçirildi. 22 projeksiyon ile oluşturulan görsel içerikler, dansçılar ve Jogger modeli ile ortak bir akışın içerisinde enstalasyonlar gerçekleştirildi. Oluşturulan Yapay zeka konseptinin iştirakçiler ile teğe bir etkileşim kurduğu tertipte, Jogger’ın teknik ayrıntıları ise mağara içinde lansman için Özel olarak tasarlanan konferans salonunda paylaşıldı. Yöreye has lezzetlerden oluşan, mağaranın loş atmosferinde gerçekleştirilen ‘Kayıp Yemek’ konseptiyle konuklara gastronomi tecrübesi de yaşatıldı.

Jogger’ın birinci sürüşlerine bölgenin gizemli coğrafyası mesken sahipliği yaptı. Bir mağara içinde yapılan birinci test sürüşü tecrübesi ile başlayan; tabiat mükemmeli Gökkuşağı Zirveleri, Aras Irmağı kıyıları ve Birden Antik Kenti’ni de kapsayan, kartpostallık manzaraların ortaya çıktığı rotalarda aracın sürüş kabiliyetlerine odaklanıldı. bütün ayrıntılarında kişiselleştirmelerin düşünüldüğü lansmanda, her bir Jogger isme Özel hazırlanırken; lansman alanı iştirakçileri maceraya çağıran bisiklet, tavan çadırı, kayak kadroları ve port bagaj üzere aksesuarlarla donatıldı.

Dacia Türkiye, Jogger lansmanıyla ACE of M.I.C.E. Awards’tan kazandığı mükafatların yanı Dizi Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği’nin 2022 Satış ve İrtibat Ödülleri’nde basın mensupları tarafından da “Yılın Basın Lansmanı” seçilerek muvaffakiyetini kanıtlamıştı.

Ayrıca Küresel Renault’nun aktiflik gösterdiği bütün ülkelerdeki en düzgün bağlantı çalışmalarını ödüllendirdiği “Countries Challenge” müsabakasında finalist seçilerek milletlerarası platformda da takdirleri kazanmıştı.

>

Kaynak: Carmedya.com / Araba

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir