Chery yenilikleriyle Şangay’da sahne alıyor

Genel, Gezilecek Yerler Nis 23, 2023 Yorum Yok

Çin’in en Aka otomotiv üreticisi olan Chery, genişleyen Eser gamıyla 2023 Şangay Memleketler arası Araba Fuarı’na çıkarma yapacak.

18 Nisan’da kapılarını açacak fuara sıkı formda hazırlanan Chery, büsbütün yeni bir yaklaşımla ve epeyce geniş bir ölçekle fuardaki yerini alacak. Fuarda 2023 Global Bayi Toplantısı’nı da gerçekleştirecek olan Chery, dünya genelinde 80’in üzerinde ülke ve bölgeden 1000’e yakın denizaşırı bayi temsilcisini de standında ağırlayacak.

Otomobilseverleri üç açıdan yakalamayı hedefliyor

Chery, fuarda üç farklı boyuttan kullanıcıların beğenisi kazanmayı planlıyor. mesela Chery, teknoloji yaklaşımı açısından gerek standın tasarımı ve yerleşimi gerekse de ağır etkileşimli tahlilleriyle ileri teknolojiye vurgu yapacak. Ayrıyeten globalleşme açısından Chery kapsayıcılığını çift lisanlı tanımlama ve işaretleme yaklaşımıyla tüketicilerin beğenisine sunacak. Çinli araba Müstahsil fuardaki standında, tüketicilerin damaklarına da hitap edecek. Bu kapsamda Chery’nin şık ve teknolojik standında bir de kahve sürprizi olacak. Standda kahvesiyle Ünlü ülke ve bölgelerden gelen kahve çekirdeklerinin yerinde kahve ustaları tarafından işlenecek ve Türlü kahve lezzetleriyle “Kahve Lezzetlerinin Dünya Haritası” oluşturulacak. Yurt dışından yüzlerce basın mensubunu standında Özel bir milletlerarası toplantıyla ağırlamaya hazırlanan Chery, kullanıcı odaklı konsepti açısından kullanıcı etkileşimine dayanan bir sahne tecrübesi yaratacak ve kullanıcıların bu alanda keyifli bir tecrübe yaşaması için Müsait bir ortam oluşturacak.

Yeni güçlü araç pazarında güçlenme hedefi

Yeni güçlü araç (NEV) pazarı, aktüel haliyle yeni güç ve zekanın Aka araba şirketlerinin kaynakları merkezileştirmesi ve Temel rekabet gücü yaratması için yeni bir taraf haline geldiği ve ölçek tesirini yönlendirdiği bir periyoda girdi. Bu şirketlerden biri olan Chery de, NEV sanayisinin gelişimine liderlik etme misyonuyla devinim ediyor. Bu bağlamda Chery, yeni bir sanayi gelişim modeli oluşturmaya ve yeni bir teknolojik ekosisteme sahip global bir teknoloji şirketine dönüşümünü hızlandırmaya odaklanıyor. “Yaoguang 2025” stratejisiyle devinim eden Chery, bu strateji doğrultusunda elektrikliye geçiş ve akıllı teknolojiler alanında derinlemesine gelişmeye odaklanacak. Daha Kesin bir Anlatım ile Chery, kapsamlı bir teknolojik sıçrama için HEV ve BEV iç olmak üzere Fazla sayıda teknolojinin kombinasyonu yoluyla yeni güç stratejisini geliştirecek, birden Fazla pazar segmentinde kapsamlı yerleşim planı ve derinlemesine geliştirme yürütecek.

Sektör ortalamasının Fazla üzerinde büyüdü

Bu kapsamlı yaklaşımın yansıması olarak Chery, bölümdeki genel trendin bilakis mart ayında yüzde 52,7’lik bir büyüme gerçekleştirdi ve 10 ay üst üste 100 bin adedin üzerinde satış yaparak Kıymetli bir muvaffakiyete imza attı. Bu kapsamda Chery’nin birinci çeyrekteki kümülatif satışları yıllık bazda yüzde 44,1 artarak yeni bir rekor kırdı. Marka ayrıyeten, araba sanayisinin ortalama büyüme suratının Fazla üzerinde bir ivme ile süratle büyümeye devam ediyor.

2023 Global Bayi Toplantısı tıpkı vakitte, üç yıllık COVID-19 salgınının akabinde Çin’deki genel merkezinde Chery ve global ortakları ortasındaki birinci Çehre yüze bağlantı olacak. Toplantı, Chery’nin globalleşme stratejisini güçlendirmeyi, global pazarın muhtaçlıklarını dinlemeyi ve global ortaklarla gelecekteki kalkınma planlarını müzakere etmeyi amaçlıyor. Bu tıpkı vakitte Chery’nin global pazar stratejisini daha da hızlandıracağı manasına geliyor.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir