Chery ICQCC Ödülleri’ni 5 yıl üst üste kazandı!

Genel, Gezilecek Yerler Kas 14, 2022 Yorum Yok

Katar 2022 Dünya Kupası sponsorlarından Chery,  beş Yıl üst üste, kalite Olimpiyatları olarak bilinen Milletlerarası kalite Denetim Çemberleri Konvansiyonu’nda (ICQCC) altın madalya kazandı.

Küreselleşme seyahatine çıkan birinci Çinli araba markası olarak Chery, 2001 yılından günümüze milletlerarası pazarlarda varlığını güçlendirirken, bu süreçte, Çin haricinde dünya çapında 5 Ar-Ge merkezi, 10 fabrika ve 1500 yetkili satıcı ve yetkili servis noktası oluşturmayı başardı.

Chery, Eser planlama, tasarım ve geliştirme, tedarikçi idaresi, imalat, pazarlama hizmeti ve sistem kalitesini kapsayan Chery Global kalite Yönetim Sistemi’ni kurdu. Bu bağlamda Chery’nin kalite Yönetim sisteminin Kıymetli bir modülü olarak, bütün departmanları kapsayan Chery QC Takımı hayata geçirildi. Bu takım Daimi olarak zorluk düzeyini artırarak bütün aracın kalitesini güzelleştirmeye odaklanıyor. Her yeni platform modeline uygulanan, 24 farklı yol şartını ve yaklaşık 2 milyon kilometreyi kapsayan 30’dan Çok testler sonucunda Chery, bu bağlamda global sıcaklık, nem, yakıt kalitesi, korozyon, ışık, yağmur, toz ve öteki ortamlara maruz kalma ile ilgili uyarlanabilir bir doğrulama sistemiyle ön plana çıkıyor. Şirket, geliştirdiği araçlar için Yıl boyunca bütün dünyada keskin soğuk ve kavurucu sıcak üzere güçlü şartlarda testler yapıyor. Her eserin bu kuvvetli testleri tamamlaması gerekiyor.

Chery’nin satış hacmi 10 milyon adedi aştı!

Chery, binek araç ihracatında üst üste 19 yıldır Çinli markalar ortasında birinci sırada yer almakla kalmıyor, tıpkı vakitte yıllık İhracat hacmi 200 bini aşan birinci Çinli araba markası olarak da öne çıkıyor. Chery, bugüne kadar eserlerini dünya çapında 80’den Çok ülke ve bölgeye ihraç etti. Ayrıyeten kümülatif satış hacmi 10 milyon adeti aşan Chery’nin, 2,1 milyonun üzerinde aracı da denizaşırı ülkelerde satıldı. Chery’nin 20 yıldan uzun bir mühlet Evvel birinci eserini ihraç etmesi, Chery’nin denizaşırı seyahatinin başlangıcını işaret ediyor. Chery, yükselen satış performansıyla şimdiden Ortadoğu bölgesinin en tanınan araba markası haline gelmeyi başardı. Chery Özellikle Katar’da hem satış hem de prestij açısından iki kat büyüme kaydetti. “Yılın En İyisi” mükafatını kazanan bir sıra modele ek olarak, TIGGO 8 PRO MAX, araba sanayisinin önde gelen basın mensupları tarafından “Katar’da araba pazarına giriş yapan yeni bir devrim” olarak bedellendirilen “En Akıllı Öncü SUV” unvanını kazandı. Bugün gelinen noktada Chery, Katar 2022 Dünya Kupası’nın da sponsoru olarak üstün kalitesini, milletlerarası marka imajını güçlendirmeye ve dünya çapında bir marka olma kurumsal vizyonunu gerçekleştirme sürecine ivme kazandırıyor.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir