Bugün sağlık ocakları açık mı? Bugün sağlık ocakları çalışıyor mu? Bugün sağlık ocakları açık olacak mı?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 24, 2023 Yorum Yok

Sağlık noktasında Aka bir kıymete sahip olan sıhhat ocaklarının Bugün Aleni olup olmadığı internet üzerinde Bugün sıhhat ocakları Aleni mı? Sorusu ile Birlikte sorgulatılmakta. Bu haberimizde merak etmekte olan vatandaşlarımız için Bugün sıhhat ocakları Aleni mı? Sorusunu yanıtlayacağız. Pekala, Bugün sıhhat ocakları Aleni mı? Bugün sıhhat ocakları çalışıyor mu? Bugün sıhhat ocakları Aleni olacak mı?

BUGÜN SIHHAT OCAKLARI AÇIK MI?

Resmi tatil olarak belirlenen Ramazan Bayramı boyunca sıhhat ocakları kapalı olacak, muayene için randevu alanların randevularını bayram sonrasına ertelemeleri gerekecek.

BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN?

2023 yılında 20 Nisan Perşembe gününe rastlayan Ramazan Bayramı arifesi yarım gün, takip eden 21, 22, 23 Nisan günleri ise tam gün tatil. Hicri takvime nazaran belirlenen Ramazan Bayramı her sene miladi takvime nazaran 11 Geri geliyor. 3,5 günlük bir tatil olması bekleniliyor. Ramazan Bayramı, 21-23 Nisan tarihleri ortasına denk gelmektedir.

BAYRAM TATİLİ GÜNLERİ 2023

Ramazan Bayramı Arifesi- 20 Nisan Perşembe

Ramazan Bayramı 1. Gün- 21 Nisan Cuma

Ramazan Bayramı 2. Gün- 22 Nisan Cumartesi

Ramazan Bayramı 3. Gün- 23 Nisan Pazar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir