Bugün eczaneler açık mı? Bugün eczaneler çalışıyor mu? Bugün eczaneler açık olacak mı?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 24, 2023 Yorum Yok

Sağlık noktasında Aka bir değere sahip olan eczanelerin Bugün Aleni olup olmadığı internet üzerinde Bugün eczaneler Aleni mı? Sorusu ile Bir arada sorgulatılmakta. Bu haberimizde merak etmekte olan vatandaşlarımız için Bugün eczaneler Aleni mı? Sorusunu yanıtlayacağız. Pekala, Bugün eczaneler Aleni mı? Bugün eczaneler çalışıyor mu? Bugün eczaneler Aleni olacak mı?

BUGÜN ECZANELER AÇIK MI?

Resmi tatil günlerinde sırf nöbetçi eczaneler Aleni olmaktadır. Bu nedenle resmi tatil olarak belirlenen Ramazan Bayramı boyunca eczaneler kapalı olacak ve yalnızca nöbetçi eczaneler hizmet verecektir.

BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN?

2023 yılında 20 Nisan Perşembe gününe rastlayan Ramazan Bayramı arifesi yarım gün, takip eden 21, 22, 23 Nisan günleri ise tam gün tatil. Hicri takvime nazaran belirlenen Ramazan Bayramı her sene miladi takvime nazaran 11 Geri geliyor. 3,5 günlük bir tatil olması bekleniliyor. Ramazan Bayramı, 21-23 Nisan tarihleri ortasına denk gelmektedir.

BAYRAM TATİLİ GÜNLERİ 2023

Ramazan Bayramı Arifesi- 20 Nisan Perşembe

Ramazan Bayramı 1. Gün- 21 Nisan Cuma

Ramazan Bayramı 2. Gün- 22 Nisan Cumartesi

Ramazan Bayramı 3. Gün- 23 Nisan Pazar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir