Bugün noterler açık mı? 2023 Bayram günü noterler açık mı olacak, kapalı mı? Noter şubeleri Bugün açık mı?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 25, 2023 Yorum Yok

Ramazan ayının sonunun yaklaşması ile Birlikte bayama dair araştırmalar Hız kazanıyor ve gündemde Bugün noterler Aleni mı? Sorusu yer alıyor. Birçok şahıs tarafından merak edilmekte olan Bugün noterler Aleni mı? Sorusu, arefe günü süreç yapmak isteyenler tarafından araştırılmakta. Pekala, Bugün noterler Aleni mı? 2023 Bayram günü noterler Aleni mı olacak, kapalı mı? Noter şubeleri Bugün Aleni mı?

BUGÜN NOTERLER AÇIK MI?

Noterler, Ramazan Bayramı resmi tatil olduğu için bayram boyunca çalışmayacak. Buna nazaran Noter süreci yapacak olan vatandaşlar, süreçlerini bayram tatilinden sonra gerçekleştirebilecek.

BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN?

2023 yılında 20 Nisan Perşembe gününe rastlayan Ramazan Bayramı arifesi yarım gün, takip eden 21, 22, 23 Nisan günleri ise tam gün tatil. Hicri takvime nazaran belirlenen Ramazan Bayramı her sene miladi takvime nazaran 11 Geri geliyor. 3,5 günlük bir tatil olması bekleniliyor. Ramazan Bayramı, 21-23 Nisan tarihleri ortasına denk gelmektedir.

BAYRAM TATİLİ GÜNLERİ 2023

Ramazan Bayramı Arifesi- 20 Nisan Perşembe

Ramazan Bayramı 1. Gün- 21 Nisan Cuma

Ramazan Bayramı 2. Gün- 22 Nisan Cumartesi

Ramazan Bayramı 3. Gün- 23 Nisan Pazar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir