Bilim dünyasını çaresiz bırakan gizem! Bu şehirde neredeyse her kadın ikiz bebek doğuruyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 31, 2023 Yorum Yok

Cândido Godói isimli kent, Brezilya’nın en güneydeki eyaletinde yer almakta. Neredeyse 7.000 nüfusu olmasına Karşın dünyanın her yerinden gelen ilim insanları nedeniyle her Vakit göz önünde. Zira kentte kimsenin açıklayamadığı bir gizem var. Her beş doğumdan birinin ikiz olması.

ONLARCA YILDIR AÇIKLANAMIYOR

Şehirdeki bu olgu, onlarca yıldır Mevcut olmakla Birlikte hala tam olarak açıklanamamıştır. Yaklaşık her beş doğumdan biri ya ikiz erkek ya da ikiz kız olarak dünyaya gelmekte.

NORMALDEN 5 KAT FAZLA

Dünya genelinde ise bu oranın 80 doğumda bir olduğu düşünülürse, bu Aka farkın sebebi herkesin ilgisini çekiyor. nihayet olarak bu oran, geçtiğimiz yıllardaki tıbbi yardımlı üreme ve artan geç gebelik üzere sebeplerle 40’ta teğe düşmüş durumda. Fakat oran, hala olağandan yaklaşık 5 kat daha fazla.

BİLİMSEL DENEYLER SONUCU ORTAYA ÇIKMIŞ OLABİLİR

Bu sorulara yanıt aramak üzere ilim dünyası etkin olarak çalışmasına karşın, elde somut bir İzah olmaması sebebiyle kimi hipotezler ortaya atıyor. misal olarak bu durumun bölgede yapılmış bilimsel deneyler sonucu ortaya çıkması üzere. Lakin Sonuç olarak ortada Aleni olan Biricik şey bir şey var; doğum oranları bilimsel olarak açıklanamayan bir biçimde yüksek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir