Bara Giden Bayan Askerlerin Cümbüşü Kanlı Bitti

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Eki 26, 2022 Yorum Yok

İki bayan askerin cümbüş gecesi kanlı bitti. Artık bayanlardan biri mahpusta, oburu ise ağır bakımda.

EĞLENMEK İÇİN DIŞARI ÇIKTILAR

İspanya’nın ünlü tatil merkezi Mallorca Adası’nda Sydney Cole ve Sarah Ann Garrity ismindeki iki genç bayan, gece eğlenmek üzere dışarı çıktı. Gittikleri Banana’s isimli gece kulübünde her şey yolunda giderken bir müddet sonra ortalarında tartışma çıktı.

BOĞAZINA BARDAK SAPLANDI

Saatler 01.00’i gösteriyordu ve ortalık birdenbire karıştı. Etraftakiler gördüklerine inanamadı zira iki arkadaştan biri, oburunun boğazına bardak sapladı. Gece kulübü bir anda kan gölüne döndü. Çabucak sıhhat takımları arandı. Vazifeliler süratle olay yerine geldi. Lakin yaralı bayan çok kan kaybetmişti. Birinci müdahale olay yerinde yapıldı. Çabucak akabinde genç bayan hastaneye kaldırıldı.

YAŞAM ÇABASI VERİYOR

Genç bayan hayat uğraşı veriyor. Arkadaşı ise apar topar gözaltına alındı. Bayanların ikisinin de İngiliz askeri olduğu açıklandı. 19 yaşındaki Sydney Cole, Pazar günü mahkemeye çıkartıldı. Hakim tutuklanmasına karar verdi. 22 yaşındaki Sarah Ann Garrity’nin durumu ise kritik.

KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPILDI

Palma kentinde meydana gelen olayın akabinde, Büyük Britanya Ordusu açıklama yaptı: “Görevde olmayan iki askerin bir olaya karıştığını biliyoruz. İspanyol polisinin soruşturması devam ederken, yorum yapamayız.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir