Aydın’da Melek Mosso konseri coşkuyla kutlandı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 19, 2023 Yorum Yok

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu Yıl da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutluyor. Tebrik aktiflikleri kapsamında Atatürk kent Meydanı’nda düzenlenen Melek Mosso konserini binlerce Aydınlı izledi.

Son periyodun sevilen sanatkarlarından Melek Mosso, Aydın’da sevenleriyle buluştu.

Başkan Çerçioğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı aktiflikleri kapsamında düzenlenen konserde sahneye çıkıp gençlere seslendi.

Sahneye 10. Yıl Marşı’yla çıkan reis Çerçioğlu, “Ne hoş bir akşam, güzel geldiniz. Pahalı gençler; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sizlere emanet ettiği Cumhuriyet aşkıyla yürüyüşünün 104. yılı kutlu olsun. Bu vakte kadar Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yoldan, ilimden, bilimden, akıldan hiç ayrılmadık. Sizlere o kadar güveniyorum ki, bu ülkenin geleceği sizsiniz. Bu ülke sizlere emanet; hiçbir kuşkum yok, sizlerle gurur duyuyorum. İki Kırmızı çizgimiz var; bayrak ve vatan. Sizlerle bugün bir ortada olmaktan Fazla memnunum. Sizlere Fazla teşekkür ediyorum. Natürel ki en Aka teşekkürüm Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e” dedi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları bu akşam da yine Atatürk kent Meydanı’nda, Soner Sarıkabadayı konseri ile devam edecek.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir