Altın Yazar Ödülleri sahiplerini buluyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 19, 2023 Yorum Yok

20 Mayıs Cumartesi günü Mihrabat Korusu’nda 3.sü gerçekleşecek olan merasimde roman, şiir, deneme, seyahat, çocuk, sıhhat üzere birçok kitap cinsinde müelliflere Türkiye’nin Kıymetli isimleri tarafından mükafatları takdim edilecek. Yılın en Aka yazın buluşması olan Altın Kalem Ödülleri’ne”Reflections Of The Books” başlığı altında düzenlenecek olan ve Altın Kitap kategorisinde Ödül Meydan kitaplardan esinlenilerek Fütüristtik usulde resmedilen sanatsal çalışmaların yer aldığı stant damgasını vuruyor. Stant birebir vakitte dünya klasikleri ile ilgili bir kısım de içeriyor.

Edebiyat ve sanat dünyasından Kıymetli isimlerin buluşacağı Altın Kalem Ödülleri’nde Necip Fazıl Kısakürek Şiirde Vefa mükafatı, Çocuk Edebiyatı Vefa mükafatı Mevlana İdris, Şiirde Cahit Zarifoğlu, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Mehmet Sungur, Sinan Akyüz, Prof. Dr. İhsan Karaman, barış Muslu, Metin Hara üzere isimlerin yanında yılın gazetecisi İsmail Karakaş, yılın fotograf sanatkarı Engin Uzun, yılın küratörü Marcus Graf üzere birçok değerli İsim yer alacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir