ANTALYA’DA DÜN YAĞMUR, BUGÜN DENİZ KEYFİ

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 07, 2023 Yorum Yok

ANTALYA’da dün tesirli olan sağanakla sokaklar boşalırken, bugün ise sıcak ve güneşli havayla birlikte Konyaaltı Kıyısı’nda vatandaşlar denizle kıyının keyfini yaşadı.Her Yıl bahar ile yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerden ağır İlgi gören dünyanın en Ünlü tatil kentlerinden Antalya’da iki günde iki farklı mevsim yaşanıyor. Dün sabah erken saatlerde şiddetli sağanağa maruz kalan Antalya’da, bugün ise sıcak ve güneşli havanın tesiri yaşanıyor. Hava sıcaklığının 21, nem oranının yüzde 73 ölçüldüğü Antalya’da vatandaşlar pazar gününün de tesiriyle Konyaaltı Kıyısı’na akın etti. Kıyıya gelenlerden kimileri Akdeniz’in mavi sularında yüzerken, kimileri güneşlenmeyi tercih etti. Çocuklarıyla Kıyı kenarına gelen birtakım vatandaşlar ise piknik yapmayı tercih etti.

KAYALIKLARDAN ATLAMAYA DEVAM EDİYORLAR

Her Yıl olduğu üzere yaz dönemiyle birlikte Konyaaltı Kıyısı’nda falezlerin alt kısmında bulunan kayalıklardan denize atlayanlar Yeniden dikkati çekti. Ayrıyeten denizde kürek sörfü yapanlar da renkli imajlar oluştururken, Kıyı bandında yürüyüş yapanların olduğu da görüldü. (DHA)

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir