Yüzlerce kadınla birlikte yaşayan Dan Bilzerian işin sırrını verdi, erkekler şaşırıp kaldı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 15, 2022 Yorum Yok

Instagram’da 3,5 milyona yakın takipçisi bulunan ve dünyanın her yerinden insanın tanıdığı Ünlü fenomen Dan Bilzerian teknesinde yüzlerce bayanla Bir arada yaşıyor. Hayatı birçok insan tarafından kıskanılan Dan Bilzerian nasıl bu kadar bayanla bir ortada olabildiğine dair İçten itiraflarda bulundu.

ERKEKLERE İŞİN SIRRINI VERDİ

Kadınlara rahat yaklaşmanın kâfi olacağını belirten Bilzerian, “Bence dışarı çıkıp bir Küme kıza gidip onlara ‘Ah, bence Fazla hoşsunuz, size bir içki ısmarlayabilir miyim?’ üzere yaklaşmamak gerek. Yalnızca onlara yaklaşıp onlarla konuşmak, sohbet etmek ve konuşurken rahat olmak yeterli” dedi.

“REDDEDİLMEYE ALIŞIN”

Ünlü fenomen kelamlarına şöyle devam etti: “Bu, kulağa kolay gelse de genç erkeklerin birçok için sıkıntı. Yalnızca git onlarla konuş, buna alış, reddedilmeye de alış. Bu benim için Aka bir şeydi. Lakin reddedilmeyi başa takmayı bıraktığımda bir pürüzü atladığımı hissettim.”

“BEN DE ÜNİVERSİTE VAKTİ ÖYLEYDİM”

Üniversite yıllarında kendisinin de bayanlara çekingenlik beslediğini anlatan Bilzerian, “O devirde Fazla Çok bayanlar konuşuyordum ve bir noktadan sonra yalnızca kendimin Değerli olduğunu ayrım ettim. Kendimi seviyorum ve bu beni Mesut ediyor” diye konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir