Tatile çıkan Hadise küvette verdiği pozları paylaştı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 08, 2022 Yorum Yok

Başarılı müzikçi Hadise, 30 Nisan’da gözlerden Irak bir formda nikah masasına oturduğu Amel insanı Mehmet Dinçerler ile 30 Eylül’de Biricik celsede boşandı. Ağır bir konser maratonu bulunan Hadise, tatil yapmak için Yurt dışına çıktı. meşhur isim, tatilinden kareleri de yayınlamayı ihmal etmedi.

KÜVETTEKİ POZLARINI PAYLAŞTI

14,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla sık sık isminden Laf ettiren Hadise, tatil boyunca çektiği fotoğraf ve kısa imajlardan oluşan bir görüntü yayınladı. Müzikçinin yayınladığı görüntüdeki bornozlu ve küvette verdiği pozlar dikkatlerden kaçmadı.

SEDA SAYAN’DAN YORUM GECİKMEDİ

Hadise‘nin “Kendini sevmek” notuyla yayınladığı görüntü kısa müddette toplumsal medyada gündem olurken Seda Sayan’dan yorum gecikmedi. Âlâ bir toplumsal medya kullanıcısı olan Sayan, Hadise’nin paylaşımına “Aşkım” yazarak Bakış boncuğu ve kalp emojisi koydu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir