Taksim’deki Hain Saldırıda Vefat Etti! Ünlü Oyuncunun Kızıymış…

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 14, 2022 Yorum Yok

Taksim‘de yaşanan hain akının akabinde hayatını kaybeden Yağmur Uçar’ın fotoğrafı ortaya çıktı. Uçarın babasının da oyuncu olduğu öğrenildi.

Taksim

“GEZMEK İÇİN DIŞARI ÇIKTI”

Öte yandan Yağmur Uçar için dedesi Mehmet Özsoy, Bakırköy’de yaşadıkları konutlarının önünde taziyeleri kabul etti. Dede Mehmet Özsoy, “Kızım Muallim olduğu için tatil vaktinde dolaşmak için kızıyla dışarı çıktı. Tatil olduğu Vakit sık sık dışarı çıkarlardı, müze gezerlerdi. Kayboldu gitti benim kızım. Ne söyleyebilirim” dedi.

Arzu Özsoy’un dayısı İhsan Bülbüloğlu ise, “Kızı Anadolu lisesinde 2. Sınıf öğrencisiydi. Hayalleri vardı ikisinin de. Birlikte bir hoşluk yaşamak istemişler hava hoş olduğu için. Sonu bu türlü oldu” diye konuştu.

NURETTİN UÇAR KİMDİR?

Nurettin Uçar, akında eski eşini ve kızını kaybetti. Hain atakta Ebeveyn Dilek Özsoy ve kızı Yağmur Uçar hayatını kaybetti. Yağmur Uçar’ın 15 yaşında olduğu öğrenildi. Nurettin Uçar; Diriliş Ertuğrul, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, arka Sokaklar dizilerinde oynadı.

Uçar, şimdi 15 yaşındayken hayatını kaybeden kızı Yağmur Uçar’ın fotoğrafını paylaşarak, “Kabrin parıltı yerin cennet olsun ‘datlu kızım.’ Taksim’deki hain hücumda hayatını kaybeden kızım Yağmur, annesi ile Birlikte ikindi namazına mutakip Şirinevler ulu Camii’nde” sözlerini kullandı.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin
Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan Tüm haberler sitemizde hazırlandığı biçimiyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuksal muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir