Patlamada hayatını kaybeden öğretmen Arzu Özsoy öğrencilerine yazdığı son mesajı ortaya çıktı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 14, 2022 Yorum Yok

Patlamada hayatını kaybeden Muallim Dilek Özsoy öğrencilerine yazdığı nihayet iletisi ortaya çıktı

Öğrenci velisi Uğur Fazilet Sufracı: ” öğrenci yetiştirme konusunda Fazla yeterli bir öğretmendi”

İSTANBUL – Taksim’de meydana gelen terör akınında hayatını kaybeden Dilek Özsoy ve Yağmur Uçar otopsi süreçleri devam ediyor. Dilek Özsoy’un öğrencilerine yazdığı nihayet bildirisi ortaya çıktı. öğrenci velisi Uğur Fazilet Sufracı,” öğrenci yetiştirme konusunda Fazla âlâ bir öğretmendi. En sonra kendisi bir gün Evvel bize bildiri attı. Uzaklık tatilde yapması gerekenleri ve düzgün tatil dileklerini iletti kendisi. Şok olduk” dedi.

Taksim’de dün meydana gelen terör akınında hayatını kaybeden Ebeveyn kız Dilek Özsoy ve Yağmur Uçar’ın İsimli Tıp Kurumu’ndaki otopsi süreçleri devam ediyor. Yakınlarının ise İsimli Tıp Kurumu önünde bekleyişi sürerken, Özsoy’un Muallim olduğu öğrenildi. Öğrencilere attığı nihayet iletisi ortaya çıktı. Özsoy bildirisinde, “Bir haftalık tatilde kimi tekrar çalışmalarımız olacak. Ben fotokopi verdim, belgelerinde. İkinci olarak da 2 kitap özeti istedim. İster Türkçe defterlerine ister belge kağıdına lakin ihtimamlı bir yazma ile. Almanca öğretmeni şahin beyefendi de ödevini gönderdi iletiyorum. İngilizce de gönderdiğinde ileteceğim. Yeterli tatiller diliyorum” sözlerini kullandı.

Öğrencisinin velisi Uğur Fazilet Sufracı, ” Dilek hoca hayat dolu bir insandı. öğrenci yetiştirme konusunda Fazla düzgün bir öğretmendi. Öğrencilerle irtibatı Fazla uygundu. Haberi aldığımız andan itibaren çocuklarla paylaşamadık. Boğazımızda düğümlendi. Yakınlarının başı sağ olsun. En sonra kendisi bir gün Evvel bize bildiri attı. Ara tatilde yapması gerekenleri ve yeterli tatil dileklerini iletti kendisi. Şok olduk” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / genel

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir