Söyledikleri taraftarı bile şaşırttı! Fenerbahçe’de Sergen Yalçın dönemi mi başlıyor?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 27, 2023 Yorum Yok

Süper Lig’de lider Galatasaray’ın 6 puan gerisinde kalan Fenerbahçe’de teknik yönetici Jorge Jesus’un geleceği merak konusu. nihayet günlerde ismi sık sık sarı-lacivertlilerle anılan Sergen Yalçın‘dan bomba bir İzah geldi.

“YAZ PLANLAMASINI ŞİMDİ YAPMADI”

Gazeteci Serdar Sarıdağ, YouTube kanalından paylaştığı görüntüde Sergen Yalçın ile görüştüğünü belirtti. Sarıdağ yaptığı açıklamada, “Sergen Yalçın, Çeşme’de tatil yapıyor, yakın vakitte dönecek. Yaz planlamasını şimdi yapmadı zira önümüzdeki dönem için bir kadroyla mutabakat ihtimali var. O nedenle yaz planlamasını yapmıyor. Şayet bir kadroyla anlaşırsa büsbütün tatilden öte işlerine konsantre olacak. Aslında grubu ve kendisi ligi takip ediyor.” dedi.

“TAKIMIN HOCASI VARKEN GÖRÜŞME YAPMAM HAKİKAT DEĞİL”

Sarıdağ Fenerbahçe’den Sergen Yalçın’a şimdi bir Teklif olmadığını belirtirken, “Sergen Hoca şu Lahza için bunların konuşulmasından rahatsız. Kadronun başında Jesus var. Hoca diyor ki, ‘Bir grubun başında hocası varken, benim gidip görüşme yapmam hakikat olmaz'” tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir