Küçük çocuk sırtında şimdiye dek görülmemiş yumruyla dünyaya geldi! “Kaplumbağa” lakabını taktılar

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 27, 2023 Yorum Yok

Amerika Florida’da 19 aylık olan erkek çocuğu olan James McCallum, Ağustos 2021 tarihinde sırtında Ufak üzerinde kabuk bulunan Ufak bir yumru ile dünyaya geldi. Annesi Evvel topağın doğum lekesi olduğunu sandı Ama James büyüdükçe sırtındaki yumru da büyüdü.

KAPLUMBAĞA LAKABINI TAKTILAR

Sırtının Aka kısmını kaplayan kabuklu topak nedeniyle herkes James’e gerçek kaplumbağa lakabını taktı. Annesinin doktora götürdüğü James’ehatalı pigment hücresi gelişimi nedeniyle düzgün huylu malformasyonların oluşmasına neden olan dev konjenital melanositik nevüs teşhisi kondu.

SIRT ÜSTÜ YATMAYA BAŞLADI

Sırtındaki topak ve kabuk nedeniyle sırt üstü yatamayan James, Şubat ve Mayıs 2022 tarihlerinde geçirdiği operasyon sonrası sırt üstü yatmaya başladı.

JAMES ARTIK DAHA MUTLU

Doktorlar, ameliyatla aldıkları topak ve kabuğun yerini, bedenin Öbür bölgesinden alınan deri ile örttü. James’in annesi Kaitlyn, operasyon sonrası çocuklarının Fazla daha Mesut ve sağlıklı olduğunu söyleyerek hekimlere teşekkür etti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir