Ölülerle temas kurmak için gizemli oyun oynayan 11 çocuk hareketsiz halde bulundu

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 11, 2022 Yorum Yok

Kolombiya’nın Hato kentinde meydana gelen Hadise Aka yankı uyandırdı. Columbia Hato’daki tarım Teknik Enstitüsü’nde okuyan 11 öğrenci, ölülerle temas kurmak maksadıyla oynanan ve kenarında harf ve sayıların bulunduğu ouija isimli masa oyununu oynadı.

KORİDORDA BAYGIN HALDE BULUNDULAR

Öğrenciler oyunun akabinde Okul koridorunda baygın formda bulundular. Öğretmenlerinin yardımıyla birinci müdahalesi okulda yapılan öğrenciler, tedavilerinin yapılması için Manuela Beltrán Hastanesi’ne kaldırıldı.

ZEHİRLENMEDİKLERİ DÜŞÜNÜLÜYOR

Doktorlar tarafından yapılan birinci muayenede öğrencilerin zehirlenme yaşadıkları üzerinde duruldu. Birçok öğrencinin kustuğu ve midesinde şiddetli ağrılar meydana geldiği belirtildi. Öğrencilerin korkmuş olabilecekleri Anlatım edilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

BELEDİYE LİDERİNDEN AÇIKLAMA GELDİ

Konuyla ilgili Hato Belediye BaşkanıJose Pablo Toloza Rondón da açıklamada bulundu. Rondón, çocukların bulunduğunda ağızlarından salya geldiğini Anlatım etti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir