Oğlunu yarı çıplak garsonların çalıştığı restorana götüren baba, şimdi kara kara düşünüyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 09, 2023 Yorum Yok

İngiltere’nin Liverpool kentinde Paul Edwards isimli 36 yaşındaki baba, Okul derslerinde başarılı olan dokuz yaşındaki oğlunu yeni açılan bir restorana götürdü.

HER HAFTA GİTMEK İSTİYOR

Kadın garsonların yarı çıplak bir formda hizmet ettiği restorana giden baba oğul, hoş vakit geçirdiklerini kaydetti. O denli ki baba, oğlunun her hafta kendisini restorana götürmesini istediğini söyledi.

FOTOĞRAFLARI PAYLAŞTILAR

Babanın oğlunu bayan garsonların uygunsuz bir biçimde çalıştığı restorana götürmesi ülkede farklı reaksiyonlara Sebep oldu. Restoran çalışanlarının kendilerine Fazla yeterli hizmet ettiklerini, oğlunun da yeri Fazla beğendiğini söyleyen baba, oğlunun yerde çektiği fotoğrafları da Twitter hesabından paylaştı.

SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

Babanın paylaşıma, kimi Twitter kullanıcıları “mükemmel baba” yorumunu yaparken kimi kullanıcılar ise garsonların uygunsuz bir halde giyiniyor olmalarının çocukta travma oluşturacağını ve ileride Önemli bir depresyon yaşamasına Sebep olacağını söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir