Maçın 90+5’inci dakikasında gelen gol sonrası saha içi bir anda karışırken, hakem maçı iptal etti

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 08, 2023 Yorum Yok

– Maçın 90+5’inci dakikasında gelen gol sonrası alan içi bir anda karışırken, hakem maçı iptal etti

Kınıkspor 2 futbolcu 90+5’de Kırmızı kart görünce ortalık karıştı

BİLECİK – Bilecik’te oynanan bir amatör Öbek maçının 90+5’inci dakikasında itirazdan 2 futbolcu Kırmızı kart görünce alan içi bir anda karıştı. Hakeme saldırmaya kalkan futbolcuları alanda içinde misyonlu 1 polis memur önlemeye çalışsa da hakem maçı tatil etti.

Bilecik 2. Amatör Lig b kümesi 1’inci hafta karşılaşmasında Pazaryeri İlçe Stadı’nda oynanan Kınıkspor- Akpınarspor maçının 90+5’inci dakikasında deplasman grubunun bulduğu gol sonrası alan içi bir anda karıştı. sahibi Kınıksporlu futbolcular golün ofsayt olduğu gerekçesiyle Yan hakeme itirazda bulundu. Maçın orta hakemi Sami Anıl itina Kınıksporun 9 numaralı futbolcusu İlker Aslan’a Evvel sarı kart sonra Kırmızı kart göstermesiyle müsabakada tansiyon yükseldi.

Hakemin küfür ettiğini argüman ettiler

Bu Hadise sonrası Kınıkspor’un kaptanı Fikri Avşar Kırmızı kart gören grup arkadaşını maçın orta hakemi Sami Anıl Özen’in küfür ettiği argüman ederek, ikili ortasında münakaşa başladı. Bu olayda Fikri Avşar direk Kırmızı kart görürken, futbolcular hakemin üzerine yürüdü. Bu esnada Maçın orta hakemi Sami Anıl itina yardımcılarını yanına çağırarak, maçın bitmesine 2 dakika kala maçı tatil etti. Soyunma odasına giden hakemlere Kınıkspor Lideri Necmi Ceyhan ve Kınıksporlu taraftarlar Aka reaksiyon gösterdi.

Maç sistem heyeti tarafından maç 2-1 Akpınarspor galibiyeti ile sonuçlandığı duyurdu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Zafer Subaşıoğlu – Spor

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir