Lifestyle Turkey İş Birliklerinde Ünlü İsimler!

Genel Eki 27, 2022 Yorum Yok

1000 yabancı, 5000 lokal iştirakçinin ağırlanacağı, muhafazakâr giysi kesiminde dizayncıları, üreticileri, toptancıları ve mağaza zincirlerini bir ortaya getiren tek milletlerarası fuar olan Lifestyle Turkey yeni iş birliklerine imza atmaya devam ediyor. Tarz danışmanı Esra Seziş Kığılı, Youtuber RimelAskına, Savaş Foto Muhabiri Yağmur Al Sharif ve Instagram fenomeni Şüheda Türkoğlu yani @suhedaaat ile yakın vakitte iş birliğine imza attı.

Türkiye ve Dünya’daki muhafazakâr giysi anlayışına taraf verecek Lifestyle Turkey, alanında öne çıkan kesim profesyonelleri ile sıkı çalışmalarına devam ediyor. Süratle büyüyen muhafazakâr giysi bölümünde Türkiye’nin ayrılmaz yerini global bir boyuta taşımayı hedefleyen fuar, 10.000m2’yi aşan alanıyla tek ticari fuar ve aktiflik olma özelliğini taşıyor.

Muhafazakâr tarz danışmanı Esra Seziş Kığılı, genç yaşında bu kesimde birçok birincilere imza atmış başarılı isimlerden…Esra Hanım Türkiye’deki birinci muhafazakâr mecmua olan Âlâ mecmuasında moda editörlüğü, “Huzur Sokağı” isimli dizide tarz danışmanlığı yaparak ismini duyurmuş ve hala etkin olarak bu alanda yaratıcı ve ses getiren işlere imza atmakta.Esra Seziş Kığılı, Lifestyle Turkey Muhafazakâr Giysi Fuarı’nda bizlere hem halihazırda olan ve devam eden projelerinden bahsedecek hem de iştirakçi ve kesim profesyonellerine muhafazakâr giysi kesimindeki yenilikler ve trendler üzerine tüyolar verecek.

Lifestyle Turkey 2019 Muhafazakâr Giysi Fuarı’nda görmeyi heyecanla beklediğimiz bir öbür isim ise bilhassa genç kısmın rol model aldığı, ünlü YouTuber Rimelaskına yani Hilal Hanım.Marmara Üniversitesi mezunu, renkli ve çağdaş biçimiyle muhafazakâr giysi kombinleri ile Türkiye’de çok özel bir yere sahip olan RimelAskına Lifestyle Turkey Muhafazakâr Giysi Fuarı’nda iştirakçilerin ağır ilgiyle beklediği isimler ortasında. Lifestyle Turkey’de RimelAskına ile kesimdeki marka ve eser çeşitliliğinden, yeni trendlere ve kullanıcıların perspektifinden muhafazakâr giysi hakkında birçok bilinmeyeni keşfediyor olacağız.

İştirakinin heyecanla beklendiği isimlerden olan savaş foto muhabiri Yağmur Al Sharif, bir bayan olarak güçlü şartlarda çalışmakta olan ve unutulmaz karelerini tarihe armağan eden bir muhabir ve sanatçı. Fotoğrafları ile savaşın yıkıcı anlarından umut veren kareler çeken Al Sharif göçmen kamplarından savaş sonrası tahrip olmuş alanlara kadar farklı farklı yerlerden fotoğraflar çekiyor. 17-19 Ocak 2019’daki Lifestyle Turkey Muhafazakâr Giysi Fuarı’nda hem mesleksel hem de muhafazakar giysi üzerine sohbet ile Yağmur Al Sharif’de katılıyor olacak.

Instagram fenomeni olarak bilinen Şüheda Türkoğlu yani @suhedaaat ise Lifestyle Turkey’de olacak öteki genç isimlerden… Çağdaş ve şık muhafazakar giysi kombinleri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan fenomen İstanbul Kongre Merkezi’nde muhafazakar giysi üzerine tüyolar ve görüşlerini iştirakçilerle paylaşacak.

Moda profesyonellerini, dizayncıları, blog muharrirleri, toplumsal medya fenomenleri, butik yahut mağaza sahiplerini bir ortaya getirecek Lifestyle Turkey, yepisyeni projelere hamile olacak, yenilikçi tek ticari giysi fuarı. İştirakçi profili içerisinde hazır giysi, dış giysi, başörtüsü, gelinlik ve ağabeye, büyük vücut, spor giysi, plaj giysi ve aksesuarlar üzerine geniş bir kitleye sahip olan fuarda, 2019-2020 muhafazakâr giysi modasına dair çizgiler ve ana sınırlar da ziyaretçilere sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir