Lexus Black Panther: Yaşasın Wakanda ile beyaz perdede

Genel, Gezilecek Yerler Kas 14, 2022 Yorum Yok

Marvel Studios’un yeni Black Panther sinemasında, Lexus‘un tam elektrikli modeli RZ 450e de başrolde yer aldı. “Black Panther: Yaşasın Wakanda” 11 Kasım’da Türkiye’de vizyona girdi.

Lexus, yeni RZ 450e modelinde tam elektrikli araçların getirdiği tasarım özgürlüğünü kullanarak yeni araca fütüristik bir yaklaşım getirdi ve böylelikle RZ 450e farklı görünümüyle sinemam temasına kusursuz formda Ahenk sağladı. Önümüzdeki yıldan itibaren Türkiye’de de satışa sunulacak RZ 450e, birinci Sefer ülkemizdeki tüketicilerle Black Panther sinemasıyla tanıştırıldı.

Filmde Dora Milaje savaşçıları tarafından kullanılan RZ 450e, 230 kW (313 HP) gücü ve Biricik şarjla 400 km yol alabilmesiyle öne çıkıyor. Birçok kovalamaca sahnesi içeren sinemada RZ 450e, çevik sürüş sağlayan One Motion Grip direksiyonu, üstün istikrar getiren DIRECT4 dört çeker sistemi ile ön ve arka tekerleklere kesintisiz formda Sıkıntı sağlayan e-Axle motorları sayesinde muvaffakiyetle kurtuluyor.

Lexus, Black Panther serileriyle işbirliğini sürdürürken yeni tam elektrikli RZ 450e de, Dora Milaje’nin nihayet teknoloji donanımlarından biri olarak gelişmiş özellikleriyle harika bir yol arkadaşı olduğunu kanıtlıyor. Black Panther: Yaşasın Wakanda sinemasında savaşçılar uluslarını tehdit eden güçlere karşı çaba ediyorlar. Kahramanlar Lexus 450e’nin de yardımıyla Wakanda Krallığı’nın için yeni bir çiziyorlar.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir